banner851

banner614

VATANDAŞ İLGİSİZLİKTEN DERT YANDI

banner619

Düzce Merkeze bağlı Kiremitocağı Mahallesi’nde yaşayan Cevdet Gülaçtı, Kiremitocağı ve Aziziye Mahallesi’nin ortak olarak kullandığı mezarlığın bakımının yapılmamasından şikayetçi. Mezarlığın içerisinde hayvanların otladığını belirten Gülaçtı, belediye yetkililerinin ilgisizliğinden dert yandı.

banner846
Gündem 04.03.2020, 12:08 05.03.2020, 12:11
2649
banner844
banner785

Kiremitocağı ve Aziziye Mahallesi’nin ortak olarak kullandığı mezarlığın bakımının yapılmamasından vatandaşlar şikayetçi.  Mahalle toplantısında Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye konuyu ilettiklerini belirten mahalle sakini Cevdet Gülaçtı, belediye yetkililerinin ilgisizliğinden  dert yandı.

Mezarlık içerisinde hayvanların otladığını belirten Cevdet Gülaçtı, mezar taşlarına bağlanan atların taşları kırdığını söyledi. Yetkililerden bir an önce mezarlık ile ilgilenmesini isteyen Gülaçtı “bu sıkıntımızla ilgilensinler” dedi.

Kiremitocağı Mahallesi sakinlerinden Cevdet Gülaçtı Öncü Haber mikrofonuna şunları söyledi: “Burası Kiremitocağı ve Aziziye Mahallesi ortak olarak kullandı mezarlık. Mezarlığımızda hiçbir ilgilenme yok. Belediye başkanımızla görüştük. Yetkililerle görüştük fakat hiçbir ilgilenme ve geri dönüş olmadı. Dertlerimizi anlattık ayrıca muhtarımızda görüşüyor fakat bir ilerleme olmadı. Burada hayvanlar otluyor atları mezar taslarına bağlayıp mezar taslarını kırıyorlar. Temizlik zaten yok. Belediye başkanımızın da bu konuda bilgisi var fakat herhangi bir sonuç alamadık. Lütfen rica ediyoruz.  Yetkililer bu sıkıntımızla ilgilensinler.”

Yorumlar (1)
Düzceli 1 yıl önce
Bakım yapmaya şirin görünmek için yaptıklarından sıra gelmedi şimdi kültür md oldu anladınız sanırım.
14°
kapalı