banner851

banner614

VATANDAŞLAR DERTLERİNE DERMAN ARADILAR

banner619

Düzce Valiliği’nde “Halk Toplantısı” gerçekleştirildi. Düzce Vali Yardımcısı Yakup Tatoğlu Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, dertleri ve sıkıntıları olan vatandaşlar ile tek tek görüşüldü. İş ve yardım talebinde bulanan vatandaşlar için ayrı bir masa kurularak, ihtiyacı olan vatandaşların bilgileri alındı.

banner846
Gündem 07.01.2020, 17:13 07.01.2020, 19:18
1331
banner844

Düzce Valiliği  İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda 2020 yılı ilk “Halk Toplantısı” gerçekleştirildi. Düzce Vali Yardımcısı Yakup Tatoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Düzce Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, Düzce İl Jandarma Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya ve diğer kurum amirleri katıldı.
Dertleri ve sıkıntıları olan vatandaşların tek tek dinlendiği toplantı için 40 Düzceli başvuru yaptığı bilgisi verildi. İş ve yardım talebinde bulunan vatandaşlar için ayrı bir masa oluşturuldu. İşe ve yardıma ihtiyacı olan Düzceliler yetkililere bilgilerini verdi.
 
“Benden habersiz adresim değiştirilmiş onun için buraya geldim”
“Halk Toplantısı”na katılan ve şikayetini Vali Yardımcısı Yakup Tatoğlu’na açıklayan Adnan Zengin Öncü Haber ekiplerine şunları söyledi:  “Beyköy’de oturuyorum.  Benden habersiz adresim değiştirilmiş. Doğal gaz almak istediğimde adresimin değiştirildiğini gördüm. Devlet dairelerinde adresim aynı ama doğalgaz almak istediğimde adresim farklı görünüyor. Düzce Belediyesi’ne başvurduğum zaman Ankara’ya gitmem gerektiğini söylediler. Böyle bir şey olabilir mi ? Aylardır bu sorun ile uğraşıyorum. Belediyede ki yetkililere Halk Toplantısına katılarak sizi şikayet edeceğim dedim. Bana öyle bir şey yapma bugün meclis gündemine taşınacak konu dediler.   Bugünde bunun için buraya geldim. Vali Yardımcısı ile görüştüm. Konuyu değerlendireceklerini söylediler. Benden dilekçe yazmamı istediler. Bende şimdi dilekçemi yazarak Valiliğin yazı işlerine bırakacağım.”
 
Yorumlar (8)
Sağ.Mud.ne 1 yıl önce
Yasin bey saglik ocaklari raporlu ilaclari yazmijor.uzman yazacak dijor.kardiyologa gidiyorum baban gelsin diuor.90 yasindaki adami hast.neye tasimak ne kadar etik.9 cesit hap kullaniuor.
halk 1 yıl önce
sayın valim..Mültecilerden uyuz bulaşıyormuş.Kaşıntıdan komşum hastaneye gitti.Uyuz demişler.El ayak hastalığından sonra birde uyuz başladı..Bu insanları aşılayın yada temizlik öğretin..
Sağ.Müd.Bu işe bi bak. 1 yıl önce
Sağ.Müd.bu işe el atsın.Kardiyoloji Dr.ları raporlu ilaçları yazmıyorlar.Yakınıma (anneme/babama).yazmıyor.80-90 yaşındaki insanlar bıkmışlar hast.den.iilla annen gelsin baban gelsin..Orda Raporu var..Lütfen derdimize çare..
Vali Bey Sağlık Müdürün 1 yıl önce
sayın Valim...Devlet hastanesinde babamın raporlu ilacını yazdırmak için gittiğimde sekreter illada yakının gelecek dedi.Yaşlı ınsanları hastaneye sürüklemek ne kadar doğru.Ben oğluyum diyorum.Yazdıramadım.Babamda hast.nelerden bıktığı için yazdıramadım..
sağ.Müd. 1 yıl önce
bende yazdıramadım..raporlu ilacı yazmak şeker ilacı kalp ilacı yani bunu başkası kullanamaz.İnsanlara yaşlılarımıza kolaylık sağlayın..Birde bunla gündem olmayalım..
Sağlık Müdürüne 1 yıl önce
sayın valim..Sağ.Müd.rüne sorun bakalım.Annem kalp hastası ve raporlu ilaçları var.her ay ilaç yazdırıyorum.80 yaşındaki annemi hastaneye ilaç yazdırmak için getirmem zor oluyor.Bi çaresini bulsun...
Uygulama 1 yıl önce
Görünüşte güzel gözüksede problemli uygulama.Vatandaş ayda bir gün değil her gün valiye ulaşabilmeli.Üniversitede açık kapı yapıyor ayda bir gün.Rektöre ancak o gün ulaşabilirsin o da randevu verilirse.Makamlar her zaman ulaşılır olmalı
Servis şoförü 1 yıl önce
Olimpiyat kavşağında gişe güzel olmuş gişeden ödeme yapmadan kaç km hızla geçmemiz lazım lutfen açıklama bekliyoruz
24°
kapalı