banner851

banner955

VATANDAŞLAR DURUMA TEPKİ GÖSTERDİ

TOKİ’nin Boğaziçi Beldesine yaptırdığı toplu konutlarda yaşayan vatandaşlar yol çilesi çekiyor. Yol ile ilgili sorunu hem TOKİ, hem de Boğaziçi belediyesine ilettiklerini söyleyen vatandaşlar, her iki kurumunda topu birbirlerinin üzerine attıklarını söylediler.

Gündem 21.02.2021, 12:10 22.02.2021, 11:41
1952

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından, Boğaziçi beldesine yaptırılan toplu konutlar 2019 yılında tamamlandı. Ancak o tarihten bu güne kadar, toplu konutlara ulaşımı sağlayan yolun 400 metrelik kalan kısmı bitirilemedi.

Yol ile ilgili yaşadıkları sorunları hem TOKİ’ye, hem de Boğaziçi Belediyesine ilettiklerini söyleyen vatandaşlar, her iki kurumdan da bugüne kadar olumlu bir sonuç alamadıklarını ifade ettiler.

Yol problemi ile ilgili seslerinin duyulması için son çare olarak 0542 767 18 81numaralı Öncü WhatsApp İhbar hattına şikâyetini ileten Barış Aydınoğlu isimli bir vatandaş, “Burada yaşam 1,5 sene önce yani 2019 Temmuzunda başladı. O günden beri bu yol böyle. Köstebek yuvası. Biz bunu TOKİ’ye de Boğaziçi Belediye Başkanlığına da ilettik. TOKİ bizim tasarrufumuzda olan bir şey değil, belediyeye gidin dedi. Boğaziçi belediyesine gidiyoruz, o yol bizi bağlamıyor TOKİ’nin yapması gerekiyor diyor” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (8)
sabri 2 yıl önce
bu mevsimde yol yapımı olmaz yolun açık olduğuna şükür edin
YAVUZ0881 2 yıl önce
Hakikatten belediye dediginiz yerde zaten ne varki belediye statüsünde başkan maaş alsın diye belediye yapılmış unutulmuş bir yerleşim yeri yazık orda yaşayanlara
Site sakini 2 yıl önce
İbrahim başkan seçim zamanı oystemeye gelir ne var oraya 500 kg asfalt dökse belediyemi batar bunu görmüyorlarmı illaki söylemekmi lazım
Murat Sağlam 2 yıl önce
Hizmetleri ile gurur duyduğumuz belediyenin yol gibi önemli bir sorunu çözememesi çok üzücü. Yolun bu durumu yayalar için de arabalı olanlar için de sorun. Hemen çözülebilecek böyle sorunun sürekli ertelenmesi biz site sakinlerini mağdur ediyor.
Sessiz Yığınlar 2 yıl önce
Yapsalardı taa o zamandan beri yapılırdı.Dusunsene evin var eve giden yol yok.Garip bir durum.Ama bu ülkede normal.
Nerde millet? 2 yıl önce
Madem bu kadar hane var niye kimse ses etmemis 1,5 seneden beri..Nerde bu millet?
AKP 2 yıl önce
NEREDE BÜYÜK MEDYATİK BAŞKAN
Yazık 2 yıl önce
Yazık yaa..Şu zamanda şu yol...Sadece yazık..Bir sürü konut dik,ama kısacık yolu es geç..
Yeni Sayımız