banner851

banner955

VATANDAŞLARA MASKE DAĞITARAK, SALGINA KARŞI UYARDI

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce’de koronavirüs salgınında vaka sayısının her geçen gün artması üzerine, bugün şehir merkezinde maske ve sosyal mesafe denetimi yaptı. Vali Atay, denetimler sırasından vatandaşlara maske dağıttı.

Gündem 02.09.2020, 13:29 02.09.2020, 14:41
3206
VATANDAŞLARA MASKE DAĞITARAK, SALGINA KARŞI UYARDI
banner1032

Tüm dünyada etkisini sürdüren ve küresel çapta büyük bir krize dönen covid - 19 salgınında kabus sürüyor. Türkiye’de salgına karşı Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı ile tüm kurumlar teyakkuz halinde mücadele ederken, Düzce’de her geçen gün artan vaka sayısı, kritik boyutlara ulaştı.

Bunun üzerine Düzce Valisi Cevdet Atay ise Düzce Şehir Merkezi’nde maske denetimi ve sosyal mesafe kuralı denetimi yaptı. Denetimler sırasında vatandaşlara maske dağıtan Vali Atay, aynı zamanda doğru maske kullanımı ve sosyal mesafe kuralı konusunda uyarılarda bulundu.

“İLİMİZ KURALLARA UYUYOR”

Denetim sırasında kısa bir basın açıklaması yapan Vali Atay, “Bugün yine esnafımızı ziyaret ettik, vatandaşlarımızla selamlaştık ve muhabbet ettik. İlimizin genel olarak kurallara uyduğunu görüyoruz ve bu bizi mutlu ediyor. Herkes şunu çok iyi bilsin ki maskenin çok ciddi anlamda faydası var. Aynı zamanda mesafenin de var. Mesafeli duracağız, maske kullanacağız. İnşallah hep beraber bu virüsten kurtulacağız. Ben buradan tekrar bu duyarlılıkları için Düzce halkına teşekkür etmek istiyorum. Kalın sağlıcakla.” ifadelerini kullandı.

Vali Cevdet Atay’ın halk sağlığı için denetimlerine devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (8)
Sanayici 2 yıl önce
Ne maskesi yav millet aç aç bütün esnaf Düzce'de kan ağlıyor işsizlik almış başını gidiyor milletin maskeyi düşünecek yerimi kalmış
Osman 2 yıl önce
Vali Hint usulü yapsın. Alsın sopayı eline versin maskesizin sırtına. Dayak olmadan anlamıyor bazıları.
Defne 2 yıl önce
Düzce halkı kurallara uyuyorsa vaka'lar nasıl artıyor?
YAVUZ 0881 2 yıl önce
Ne yani pademiye hareketli çekti vali oda muhakkak düzceden transit geçmiştir bundan böyle
Ahmet 2 yıl önce
Dukkanlarda calisanlar takmiyor ani den girilsin
Resul İnan 2 yıl önce
harekete geçmiş, vAllahi komik oluyonuz adam Giresunda miting yapıyo MİTİNG
duyarlı vali 2 yıl önce
yanındaki adam bile burnunu açıkta bırakmış valinin. kendi dibinizdekilerden haberiniz yok be heyt!
duyarsızlar 2 yıl önce
onu bunu bırakın bas bas bağırın şu maskenin kullanımını öğretin insanlara! adam maske takıyor burnu açık kapatın diyorum sanane diyorlar ya ya ben bu kadar saçma bir toplum görmedim. anca başımızdaki zat uyaracak bunları onu dinler bunlar anca :D
29
açık