banner614

VEKİL YILMAZ, FAHRETTİN KOCA’YA ÇAĞRI YAPTI

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, TBMM Plan Bütçe komisyonunda Sağlık Bakanlığı 2021 Bütçe görüşmelerinde konuştu. Yılmaz, Düzce’de hastanelerdeki doluluk oranının yüzde 100’e yaklaştığına vurgu yaparak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya Muncurlu Fizik Tedavi Hastanesi’nin bir an önce pandemi hastanesi ilan edilmesi çağrısında bulundu.

Gündem 19.11.2020, 13:34 20.11.2020, 19:01
3669
banner785

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın da katıldığı TBMM Plan Bütçe komisyonunda Sağlık Bakanlığı 2021 Bütçe görüşmelerinde söz aldı. Vekil Yılmaz sözlerine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarına yeni tip koronavirüs pandemisi döneminde gösterdikleri üstün gayret için teşekkür ederek başladı.

“DOLULUK YÜZDE YÜZE ULAŞTI”

Düzce’de özellikle son dönemde COVİT hastalığı dolayısıyla yokun bakım ve yataklı servislerde doluluk oranı % 100’lere ulaştığını söyleyen Yılmaz, “ Sadece devlet hastanesinde değil, üniversite hastanesinde de COVİT-19 hastaları nedeniyle büyük yoğunluk yaşanmaktadır. Düzce’de yoğun bakımların yüzde 80’i, yataklı servislerin yüzde 90’ı sadece koronavirüs hastalarına ayrılmıştır” ifadelerini kullandı. 

MUNCURLU PANDEMİ HASTANESİ OLSUN”

Muncurlu’da bulunan devlet hastanesi binasının fizik tedavi hastanesi olarak kullanıldığına dikkat çeken Yılmaz, “Bunun bir an önce pandemi hastanesi olarak devreye sokulmasını ve COVİT’li hastaların burada tedavi edilmesini talep ediyoruz. İnşallah bu talebimiz bir an önce gerçekleşir ve Düzce’de tedaviyte muhtaç hastalarımızı buralarda ağırlarız” diyerek Bakan Koca’ya Düzce’deki yoğun bakım ve servis ihtiyaçları için harekete geçme çağrısı yaptı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (10)
Halk 2 ay önce
Doluluk oranlarında Belediye Başkanınada Ulaştırma Müd.nede tşkr ederiz.Az emekleri yok.İnsanları sıkıştırdılar kibrit kutusu gibi minübüslere.2 kişi yan yana geçemiyor.Tebrikler Belediye Başkanı ve ekibi..
Serap 2 ay önce
Diyaliz bölümünde hemşire iki tane kaldı geri kalani virüs akşam saatlerinde virüslü hasta alınıyor geç kalınmış bir hareket sadece fizik var muncurlu devlet Hastanesi'nde hazır sağlam hastalarda virüs olacak sağlık bakanlığına bildirim bende yaptım ama duyan olmadı
Tuğçe 2 ay önce
Kesinlikte yerinde bir karar olur Zaten yeterli hastanemiz yoktu virüs tuz biber oldu
DR 2 ay önce
ORAYA DA AYRI BİR SAĞLIK EKİBİ BULABİLECEK MİSİNİZ PEKİ
Rasim erel 2 ay önce
1 salgında pandemir hastanesi muncurlu olacaktı OLMADI ŞİMDİK NEYİ BEKLİYORLAR ADAM GİBİ ADAMLARI DİNLEMİYORLAR nereden buluyorlar boyle yetkilileri ADAM DOĞRU SOYLUYOR
Canan 2 ay önce
Olsun evet mantikli
Semih 2 ay önce
Kesinlikle atatürkdeki hastalarla pandemi servisindekiler iç içe hepsi Allaha emanet.ayrılsın hastane kocaman düzceye yetecek hastane var .boş nie duruyor yazık günah
Osman 2 ay önce
Düzce'nin diğer vekilleri bu adamı biraz örnek alsın. Laklak yapmak, gezmek tozmak dışında da vekillerin yapabileceği işler var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
az bulutlu