banner851

banner955

VELİLER DE ÖĞRENCİLER DE İLLALLAH ETTİ

Kültür Mahallesi 725. Sokak üzerinde bulunan Uzunmustafa İlköğretim Okulunun önünde park eden özel araçlar okul servislerinin geçişine engel oluyor. Özellikle okul giriş çıkış saatlerinde ana baba gününe dönen okul önü, gelişigüzel park eden araçlar yüzünden uzun kuyruklar oluşmasına ve içinden çıkılamaz bir trafiğin oluşmasına neden oluyor. Her gün aynı çileyi çektiğini ifade eden veliler ve öğrenciler, yetkililerden bu sorunun bir an önce çözülmesini istiyor.

Gündem 27.10.2022, 11:30 27.10.2022, 14:19
634
VELİLER DE ÖĞRENCİLER DE İLLALLAH ETTİ

Düzce’de birçok okul önünde yaşanan trafik sorunu Merkez Kültür Mahallesi’nde bulunan Uzunmustafa İlköğretim Okulu önünde de yaşanıyor.

Okul önünde gelişigüzel park eden özel araçlar yüzünden zaten dar olan sokağa giremeyen öğrenci servisleri ve veliler, her gün aynı çileyi çektiklerini ifade ederek bir an önce bu sorunun çözülmesini istiyor.

En azından okul giriş çıkış saatlerinde bölgedeki park eden araçlara izin verilmemesinin bile geçici de olsa bir çözüm olabileceğini savunan veliler, bu konuda da hiçbir adım atılmadığını öne sürüyor.

Her sabah ve her akşam aynı çileyi çekmek zorunda kalan öğrenci servisleri ve veliler, yetkililerden bu sorunun bir an önce çözülmesini talep ediyor.

banner844
Yorumlar (9)
MOTORCU 1 ay önce
ismet paşa ve namık kemal okullarının olduğu yerler burdan daha berbat
Veliiyye 1 ay önce
Allah Allah siz birde namık krmalle ismet paşa okullarının çıkışlarına gidin be uzunmustafa cennet cennet...............
TOMRİS HAN 1 ay önce
birde SAFİR koleji var.yandaş..orasıda berbat...anayolu kitliyorlar....bıktık...İğrendik.
veli 1 ay önce
Sözde adrese dayalı kayıt sistemi var. Neden bir sürü servis var .devlet yeterli denetimi yapsa servisle okula gelen öğrenci bu kadar çok olmazdı.
. 1 ay önce
park ediyor dediğiniz araçlar çocuğunu almak için okula gelen veliler. Ne yapsınlar çocuklarını okuldan almasınlar mı?
veli 1 ay önce
milli eğitim dese ki servisler okul bahçesinde öğrencileri alacak, arka bahçede tarfik kargaşası çözülür.
Zekii 1 ay önce
Çözüm basit, herkes öğrencisini mahallesindeki okula verecek.
Tayfun 1 ay önce
istanbul un semti gibiyiz adeta
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın