banner851

banner955

VODAFONE CEO’SU DÜZCE’DE

Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, “Yarını Kodlayanlar” projesinin lansmanı için geldiği Düzce’de, Ticaret Sanayi Odası Meclis üyesi işadamı Tuncay Şahin’i de ziyaret etti.

Gündem 11.02.2018, 17:42
3195
VODAFONE CEO’SU DÜZCE’DE

Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği tarafından hazırlanan “Yarını Kodlayanlar” projesinin lansmanı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün katılımıyla dün Düzce’de bulunan bir otelin toplantı salonunda gerçekleşti.

Proje kapsamında Düzce’ye gelen Vodafone CEO’su Colman Deegan lansman öncesi Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi işadamı Tuncay Şahin’i de ziyaret etti.

Düzce’de Vodafone bayilikleri bulunan Şahin ile Deegan’ın buluşmasında Düzce’deki bayilerin durumları değerlendirilirdi. Sohbet eşliğinde geçen toplantıda Şahin, Deegan’a Düzce’de bulunan Vodafone bayilerinin durumu hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şahin, Deegan’a teşekkürlerini iletti.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (4)
Aziziyeli 5 yıl önce
Bide reklam yaparlar heryerde cekiyo diye.adama pasta ikram edip alkislayip gondermialerdir.bide su dertlerimizi soyleseydiniz.karacotlen kurukavak kirkharman kayadibi mahlesinde konusmak icin agaclara cikicaz be
Kaynşl 5 yıl önce
MaşAllah yabancı da ağırlar olduk düzcemize artık kalkınsın gelişsin
şikâyet 5 yıl önce
vodafone Hazır kartıma kontör yüklüyorum kullanmadan hemen sıfırlanıyor. Neden böyle?
hüseyin karaüç 5 yıl önce
çilimlide vadofon birçok köyde çekim sıfır bunlarıda anlattınızmı kesilen konuşmanız hattınıza yüklendi değil kesilmeden iletişim istiyoruz.
21
parçalı bulutlu