banner851

banner955

YAKARAK PROTESTO ETTİ

Şırnak’ta şehit olan askerlerimiz için skandal bir manşet atan gazeteyi, Bolu'da yaşayan Mahmut Alan isim vatandaş, yakarak protesto etti.

Gündem 04.06.2017, 11:03 04.06.2017, 16:42
5579

Şırnak’ın Uludere ilçesinde helikopter kazası sonucu şehit olan 13 askerimiz için geçtiğimiz cuma günkü sayısında skandal manşet atan Yeni Özgür Politika isimli gazete yakılarak protesto edildi. Gazetenin manşet sayfasını çoğaltarak Bolu Valiliği önüne gelen Mahmut Alan, valilik önünde bulunan demirlere sayfaları asarak devletin gereğini yapmasını istedi.
 
“Benim komutanlarıma kimse hakaret edemez!” ifadelerini kullanan Alan, gazetenin manşetinin bulunduğu kağıtlardan bir tanesini de yakarak, “PKK’lıları, YPG’lileri aynı böyle yaktığım gibi yakacağız. 13 tane şehide katil diyen zihniyeti rögar borularına gömeceğiz. Mezara da gömmeyeceğiz. Bu vatan hainlerine toprak çok!” diyerek tepki gösterdi.

Yorumlar (6)
vatandaş 6 yıl önce
nsm birgünde burda sezgin tanrıkulunu yaz..geziyi yaz..o zaman seni takdir edecem..tamam daha önce yapılanlar hata olabilir,ama senin savundukların halen hatanın peşinden gidiyorlar..birazda ordan sallasan...seninkilerde bir değişiklik yok.
İG 6 yıl önce
Nsm, görüşlerine sonuna kadar katılıyorum.
nsm 6 yıl önce
tenkitcilere: anlatmak istedigim, haksizliga ilkeli durup 'zamaninda' kötü diyebilmek. cözüm sürecinde pkk'ya cici, fetöye iyi diyenler simdi onlara kötü derse o durus ilkeli durus degildir. bu sehitler tutukllandiklarinda kim sahip cikti?
nsm 6 yıl önce
o sehit edilen "benim komutanlarıma kimse hakaret edemez" dediklerin fetöden iceri alindiklarinda "senin komutanin" degil miydi de gikini cikartmadin? sehid olunca mi komutanin oldu? tutarli ol, tutarli.
kazım 6 yıl önce
bu adamı tanımadan yorum yapma facebook mahmet alan yaz görürsün yaptıları eylemleri.
aydın 6 yıl önce
laf ola beri gele , söylediğin de laf mı yani