banner851

banner955

Yaşlılar için programlar devam ediyor.

Önemlerinin bir kez daha ortaya çıktığı yaşlılarımızın hatırlandığı hafta olan Yaşlılar Haftası, etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor.

Gündem 22.03.2009, 16:23
208
Yaşlılar için programlar devam ediyor.
banner1032

18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Hattası nedeniyle başlayan kutlama programları tüm hızıyla devam ediyor. Yaşlılar Haftası kutlama programları kapsamında Yenikent 10. Bölgede bulunan Hilmi Çilingir Huzurevi'nde kalan huzurevi sakinleri, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Yimpaş'ta düzenlenen yemekli programda biraraya geldi. Huzurevi sakinleri yemekte hem sohbet etti, hem de hoşça vakit geçirdi.

Yaşlılar Haftası programlarının devam ettiğini belirten Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Işıklı, programların yarın ve salı günü de devam edeceğini söyledi. Işıklı, “Yaşlıların kıymetini çok iyi biliyoruz. Bu kapsamda düzenlediğimiz programlar devam ediyor. Yaşlılarımız bu hafta içinde hem mutlu oluyorlar, hem de kendilerini ziyaret edenler sayesinde hoşça vakit geçiriyorlar. Biz de onların mutluluğu için elimizden geleni yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
21
açık