banner851

banner614

“YAŞLILARIMIZIN BİR DEDİKLERİ İKİ EDİLMEYECEKTİR”

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay, Neriman Çilingir Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi, Hilmi Çilingir Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi ve Muharrem Sancaklı Huzurevinde denetimlerde bulundu. Vali Atay, Huzurevi sakinleri ile tek tek sohbet ederek taleplerini dinledi.

banner846
Gündem 19.12.2020, 18:00
1302
“YAŞLILARIMIZIN BİR DEDİKLERİ İKİ EDİLMEYECEKTİR”
banner844

Düzce Valisi Cevdet Atay, kentte bulunan huzur evlerinde incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında Huzurevi sakinleri ile sohbet eden Vali Atay, ayrıca yaşlı vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

İncelemeler sırasında açıklamalarda bulunan Vali Atay, “Milli kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan toplumsal hayatımızın en kıymetli hazineleri olan saygıdeğer büyüklerimizin hayatlarını kolaylaştırmanın herkesin ortak sorumluluğu olduğunu belirtmek zorundayım.  Sosyal devlet anlayışı ile devletimizin her türlü imkânı yaşlılarımızın hizmetindedir. Toplumumuzun geçmişten günümüze taşıdığı en önemli özelliklerinden birisinin yaşlılarına karşı gösterdiği sevgi, saygı ve hürmet ediyorum” dedi.

Yaşlı bireylerle en iyi şekilde ilgilenmek ve onların hayır dualarını almak tek amaçlarının olduğunu kaydeden Atay, “Onlar bizim baş tacımızdır huzurevi personelimizden, çalışanlarımızdan isteğimiz onların da bu anlayışla büyüklerimize hizmet etmeleridir. Huzurevi çalışanlarına talimatım büyüklerimizin bir dediği iki edilmeyecektir”  İfadelerinde bulundu.

Ziyaret ve incelemelerinde yaşlılarla birer birer görüşüp ilgilenen Atay,  yaşlı bireylerin talep ve ihtiyaçlarının karşılanması için huzurevi yetkililerine talimat verdi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
fatih kurugöl 7 ay önce
şampiyon olmak için motivasyon konsatrasyon ekip ruhu düzcesporu şampiyonluga götürür ömer faruk ve malik daha çok çaılışıp takıma katkısını yükseltmek lazım
28°
açık