banner851

banner614

YATIRIM ELDEN KAÇIYOR

banner619

Beşiktaş kulübü Başkanı Fikret Orman, Bolu Gerede de bulunan Rumşah Yaylası’na yapılması düşünülen tesis için geçtiğimiz günlerde bölgeye giderek incelemelerde bulundu. Orman’ın bu girişimi, Beşiktaş’ın bir dönem gündeminde yer alan Fenerbahçe gibi Düzce’de bir tesis kurma niyetinden vazgeçmek üzere olabileceği şeklinde yorumlandı.

banner846
Gündem 21.09.2015, 15:01
1788
YATIRIM ELDEN KAÇIYOR
banner844

Beşiktaş kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde Gerede Ticaret ve Sanayi Odası'nın başını çektiği BJK Spor Tesislerinde nihai kararı vermek üzere Gerede’yi ziyaret etti. Beşiktaş’ın spor tesisleri oluşturmak istediği Rumşah Yaylası’na çıkan heyet, bölgede incelemelerde bulundu.

Başkan Orman’ın daha önce de Fenerbahçe gibi Düzce’de bir tesis oluşturabilecekleri açıklamalarına rağmen kulübün attığı adım Beşiktaş’ın Düzce’nin elinden kaçmak üzere olduğu yorumlarına neden oluyor.

Orman, kurmak istedikleri tesis için Düzce’de daha önce Kaynaşlı’da bulunan Yörükler Yaylası ve Kurugöl’de birtakım incelemelerde bulunmuştu. Başkan Orman o dönem Düzce’ye tesis kurmak için olumlu görüşler ifade etse de bir türlü somut adım atılamamıştı. Başkan Orman’ın oluşturmak istedikleri tesis için Düzce ve Bolu arasında kalması ve Düzce’ye yapılması da gündeme gelen projenin rafa kalkmasına neden oldu.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (12)
Geredeli 6 yıl önce
Üzülmeyin ha Gereye yapılmış ha Düzce''ye Gerede Düzce''yi herzaman bağrına basar
Hikmet Dağdelen 6 yıl önce
ay çok üzüldüm
Gezgin 6 yıl önce
Dirayetli yöneticilerin olmadığı toplumlar kaybetmeye her zaman hazır olmalıdırlar Azizi Yıldırım Yarı Düzceli olmasaydı o bile yapmazdı buraya yatırımı
KURUGÖLÜ VERİN 6 yıl önce
KURUGÖLÜ BJK YE VERİN HEM HİJYEN AÇISINDAN TEMİZLENİR DÜZCE VE ÇEVRE VATANDAŞLAR YARARLANIR HEMDE DÜZCE''YE MADDİ MANEVİ KAZANCI OLARAK TURİZM''E AÇILIR.YOKSA KENDİ KENDİNE YOK OLUP GİDECEK KURUGÖL.
Bolu Gerede Düzceli nered 6 yıl önce
Düzcespor tribünlerindeb eski bir tezahürat benzetmesi
Bayram ali kubilay hadi t 6 yıl önce
Nerde has düzceliler nerde düzceli beşiktaşlılar yöneticiler iş adamları....???
Düzce 6 yıl önce
Bjk gelse peşinden gs sonra ts ve digerleri o zaman ne olur düzce biliyormusunuz ama siz anlamazsınız cünkü sizin düzce sevginiz yok ihşallah biri cıkar işte ben düzceliyim buranın ekmegını suyunu içtim der masaya yumrugunu vurur yatırım gelir
Duzceli 6 yıl önce
Sadik dik bu işlerden anlamaz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
parçalı bulutlu