banner851

banner614

YAYLADA MAHSUR KALDILAR!

banner619

Torkul Göleti'nde kamp yapan 12 kişilik grup, kar yağışının yolları kapatması üzerine mahsur kaldı. Bölgeye çok sayıda kurtarma ekibi ve aracı gönderildi.

banner846
Gündem 08.04.2017, 14:02 09.04.2017, 17:20
4214
banner844

Düzce Merkeze bağlı Uğurköyü sınırları içinde bulunan Torkul Göleti'ne kamp yapmak için gelen bir grup, gece aniden bastıran kar yağışı ile bölgede mahsur kaldı.

İstanbul ve Sakarya'dan 3 araçla gelen toplam 12 kişilik kamp grubunun yardım çağrısı üzerine DÜSOF, DAKE ve AFAD ekipleri harekete geçti.

Düzce Safari Off Road Kulübü (DÜSOF) Başkanı Mehmet Albayrak, Düzce Arama Kurtarma Derneği (DAKE) Üyesi Zafer Günal ve kısa adı AFAD olan Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı personeli, Torkul Göleti'nde kurtarılmayı bekleyen 12 kişi için hızla koordine olarak bölgeye gitti. Yüksek kesimlerde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle otomobillerin ilerleyemediği yaylaya kurtarma araçları ile ulaşan ekipler, sorunsuz şekilde vatandaşları kurtardı.

Yorumlar (4)
demrci 4 yıl önce
ayıp ayıp yerde 3 cm kar var adamlar yardım çağırmış neyse antreman olmuştur giden ekiplere
. 4 yıl önce
VATANDAŞA YARDIMAMI GİTTİNİZ REKLAMMI YAPTINIZ İSİM İSİM YAZMIŞLAR YARDIM DEDİĞİN REKLAMA DÖNÜŞMEMELİ BİR ELİN VERDİĞİNİ DİĞER EL GÖRMEMELİ
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
DÜNYA SİZE GÜZEL...
düzceli 4 yıl önce
bizler düzcenin kıymetini bilmediğimiz için, gezip görmediğimiz için tabi ki dışardan gelip Allah'ın verdiği güzellikleri yaşayanlara güzel