banner851

banner614

YAZ BİTTİ DAHA BAŞLAYACAK

Düzce Belediyesi sonunda büyük bir eksiklik olan Kent Park’taki tuvalet ihtiyacını gidermek için harekete geçti. En çok parkın kullanıldığı dönem olan yaz sezonu öncesi yapılması gereken çalışma, sonbahar kapıya dayanınca başlayacak.

banner619
Gündem 19.08.2016, 13:04 20.08.2016, 17:11
3245
YAZ BİTTİ DAHA BAŞLAYACAK

Düzce Belediyesi'nin Orman İşletme'den kiralayarak Kent Park'a dönüştürdüğü alanda artık bir tuvalet olacak. 11 dönümlük alan içinde oluşturulan ve 22 Kasım 2013 tarihinde dönemin Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram tarafından şehre kazandırılan ´Düzce Belediyesi Kent Parkı´nda vatandaşların en sık dile getirdiği eksiklik olan tuvalet ihtiyacı üzerine ekipler yeniden inşa ve tadilat için harekete geçiyor.

Düzce Belediyesi'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Belediye bünyesinde işletilen Kent Park’taki WC talebi üzerine Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Ön hazırlıklar ve yer tespitinin ardından kısa bir süre içinde WC inşasının tamamlanması öngörülüyor. Vatandaşların yoğun taleplerinin değerlendirildiği alanda önemli bir ihtiyaç olan WC’nin yapımı için çalışmalar bir hafta içinde başlayacak." denildi.

Öte yandan Kent Park'ta vatandaşların kullanabileceği bir tuvaletin olmaması uzun süredir halkta rahatsızlığa ve tepkilere neden oluyordu. Kullanabilecekleri bir tuvalet olmadığı için bu ihtiyacı WC olan en yakın noktalarda giderdiklerini ifade eden parka gelen vatandaşlar, “Paralı olsun yeter ki olsun!” diyerek çözüm beklediklerinin dile getirmişti.Haber; C. ÜSTÜNER 

banner844
Yorumlar (11)
VATANDAŞ K 5 yıl önce
BURDAN BİZİM MİLLETE SESLENİYORUM! ALLAH AŞKINA YİYİP İÇTİĞİNİZ MASALARI TEMİZ BIRAKIN YA! BİRDE UTANMADAN GİDİP ÇARDAKLARI SÖKMÜŞLER BU KADARMI ACİZ Bİ MİLLETİZ! GERÇEKTEN YAZIK! İLLA ORDA BEKLEYİP POLİS ZABITA MI ÇAĞIRALIM GİZLİDEN.. BEN HİÇ İNANMIYORUM O TUVALETTLERİ TEMİZ BIRAKACAKLARINI...AYIP AYIP.
guvenlık var mı??? 5 yıl önce
parklara guvenlık lutfen sayın baskan...aıle olarakta rahat rahat oturmak ıstıyoruz.yanımızda kufreden argo konusan kısıler ıstemıyoruz.
X 5 yıl önce
Bu da belediyeyse eregli Belediyesi ne acaba
gurbetci 5 yıl önce
anliyamiyorum gavurun memleketinde orman icinde dahi erkekler bayanlar ayri ayri en az beser tane oluyor cadir kuranlar yada parklarda heryerde vc cop konteynirlari var belediye yapar bizde park olmus vc yok birde paralida olsa raziyiz malesef butun dunyayi gezmek degil marifet akil alip hakkiyla calisip helaliyle yemek her insanin harci degil anlayan anladi
AZİZİYELİ 5 yıl önce
O ARKADAKİ EVİ YIKSALAR YETER 2000 YIL EVVEL KALMA FOSİLLERBİLE BULDUK
Düzceden 5 yıl önce
Yazıyorum buraya.O Wc yapılsın yine Öncüde haber olacak.TUVALETİ B.. götürüyor diye..
Yazık o parka 5 yıl önce
O parkın içinde (arka kısma doğru) tek katlı metruk bir bina var. Camları ve kapıları kırılmış vaziyette öylece duruyor. Duvarlarına ise kirden, pislikten ve argo yazılardan bakılmıyor. Daha da kötüsü binanın içi tamamen çöple dolmuş. Yanından geçerken insanın burnunun direği kırılıyor. En önemlisi de uyuşturucu madde kullanan tiplerin uğrak yeri olmaya aday bir mekan (Daha önce Düzce'deki metruk binalarda olanları az çok biliyoruz). Yani nereden bakılırsa bakılsın hiç güvenli bir yer değil. İnsan ailesini yanına alıp oradan geçmeye korkuyor. Hazır yeri gelmişken halkımıza da bir iki lafım var. O parkta yiyip, içmek, çekirdek tüketmek iyi güzel de; masadan kalktıktan sonra artıklarınızı bir zahmet toplayıverin. Temizlik imandandır derler ama nerdee.
Düzcee 5 yıl önce
Klimalı hijyen bir ortam olursa denemeye değer....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın