banner851

banner614

Yaz geldi, mahalleler asfalt istiyor.

Merkez'e bağlı bazı mahallelerdeki yollar yaz aylarıyla birlikte asfaltlanmayı bekliyordu. Geçen zamana rağmen asfalt konusunda hala bir gelişme yaşanmadı.

banner619
Gündem 28.06.2009, 15:43
192
Yaz geldi, mahalleler asfalt istiyor.

Şıralık Mahallesi başta olmak üzere Ağa Mahallesi, Çakırlar gibi Düzce Merkez'deki bazı mahalleler, yaz aylarıyla birlikte yollarına asfalt yapılmasını bekliyordu ama geçen zamana rağmen bu konuda hala bir gelişme yaşanmadı. Kış aylarında çukurlarla dolu yollar nedeniyle çamur olan yollar da yaz aylarıyla birlikte toz bulutları hakim. Her mevsim asfaltsız yol sorunu çeken mahallelerde oturan vatandaşlar ise sorun yaşamaya devam ediyor.

Sürücüler kış aylarında çukurlar nedeniyle sıkıntı yaşarken yayalar da çamurlu yollarda yürümek zorunda kalıyordu. Yaz aylarıyla birlikte ise şimdi sürücüler çukurlardan, mahallelerde oturan vatandaşlar ise araçlardan çıkan tozlar nedeniyle sıkıntı yaşıyor.

Bu yolların yapılması için ise BELDES'ten gelen ödenekler bekleniyor. Bu ödeneklerin ne zaman geleceği noktasında her hangi bir açıklama yapılmazken yollar ise bu yaz itibariyle asfaltlanmayı bekliyor.

banner844
Yorumlar (0)