banner851

banner955

"YAZDIĞIM YAZI BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETTİ"

Adı sıkça gündemde kalan Alaattin Çakıcı’dan bir açıklama daha geldi.

Gündem 30.09.2020, 00:05
7686
"YAZDIĞIM YAZI BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETTİ"
banner1032

Adı sıkça gündemde kalan Alaattin Çakıcı’dan bir açıklama daha geldi. Çakıcı danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile sosyal medya hesabı twitter’dan yaptığı açıklamada, çok önemli ayrıntılara değindi Çakıcı açıklamasında, "Ne yazık ki sokakta terörist beklerken yazmış olduğum bir önceki yazıdan rahatsız olanlar devletimizin kolluk görevlilerini devreye sokmuştur.’’Bu en son yazdığım yazı bazılarını rahatsız etti ki, dün İstanbul'a girişte 2 defa peş peşe durdurularak gözdağı verilmek istendim. Polis aldığı emirle görevini yapmıştır. Beni her an her yerde durdurup aramak asli görevleridir." ifadelerine yer verdi. 

Alaattin Çakıcı’nın Sosyal Medya Hesabı Twitter’dan Yaptığı Açıklama Şöyle ;

İki ayrı devlet bir millet olan Azerbaycanlı kardeşlerimize kutsal meşru bu askeri harekâtta başarılı olmalarını yüce Rabbimden niyaz ederim. Tarih tekerrürden ibarettir Türk'ün Türk’ten başka dostu yoktur, Üst akıl yönlendirilmesi ile dünya birlikte devletimize Kafkaslarda da bir cephe açmak istemektedir.

Suriye,Libya,Kuzey Irak olmak üzere şimdi de Kafkaslarda bu oyunu devreye soktular. Birinci Dünya Harbi’nde olduğu gibi aziz Türk milleti Kafkasya’da Azerbaycan'da kardeşlerimizi yalnız bırakmamıştı. Bugün de devlet ve millet olarak bedeli ne olursa olsun onların yanında olduğumuzu üst akıl ve küresel güçlerin bir asır evvel onları yalnız bırakmadığımızı ve bugün de bırakmayacağımızı bilmelidirler. 

Daha evvel yazdığım gibi devletimizi ve milletimizi hep birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Cumhur İttifakı’nın yanında yer almalarını, bu zorlu süreçte asla yalnız bırakmamalarını ifade ederim. 

Bir önceki basın açıklamamda yazımdan dolayı rahatsız olanlar serbest bırakıldığım günden bugüne kadar gittiğim hiçbir yerde, emniyet güçleri tarafından durdurulmamıştım. Bu en son yazdığım yazı bazılarını rahatsız etti ki, dün İstanbul'a girişte 2 defa peş peşe durdurularak gözdağı verilmek istendim. Polis aldığı emirle görevini yapmıştır.   Beni her an her yerde durdurup aramak asli görevleridir.

Ülkemle ilgili doğru bildiğim herşeyi kamuoyuyla paylaşmak vatandaşlık görevimdir.  İsteyen PKK'yı,DHKPC’yi, herhangi bir dinci militanı ve  kurumlardaki fetö artıklarını kullanabilir demiştim ve sözümün sonuna kadar da arkasındayım. Ne yazık ki sokakta terörist beklerken yazmış olduğum bir önceki yazıdan rahatsız olanlar devletimizin kolluk görevlilerini devreye sokmuştur. Sayın Devlet başkanımıza yazmış olduğum son yazıdan dolayı tespitlerimin doğruluğunun bir teyididir.

Yine sözümdeyim 

Devletimizin bekası ve milletimizin esenliği için bu zorlu süreçte devlet başkanımızın ve Cumhur İttifakı’nın yanında yer almak ( bölücüler hariç ) muhalefet ve milletimizin her bireyinin asli görevidir. 

Kamuoyuna saygılarımla arz ederim Alaattin Çakıcı ( 29.09.2020 )

banner844
Yorumlar (4)
Efendi 2 yıl önce
Azeriler bizi seviyor mu? Hiç o bölgeye gittiniz mi? Sokakta vatandaşın arasına karıştınız mı? Saray halkları birbirlerini sever zaten, ben ondan bahsetmiyorum...
Biri 2 yıl önce
Alaattin Çakıcı nin haberi manşet olmuş .öncü rtv bitmiştir benim.icin
Osman 2 yıl önce
"Hükümete yanlarsak adi suçlarımız da görmezden gelinir inşAllah."
kimki bu 2 yıl önce
bir dikili ağacı olmayanlar şu memlekette akıl verir olmuşkar agacım ayaklarıyla bu iş yürümezzz
22
açık