banner851

banner614

YAZICI GÖREVE BAŞLADI

banner619

Afyonkarahisar’a atanan Feyzullah Dereci’nin yerine Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan İsa Yazıcı, görevine başladı. ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri kapsamında Yazıcı’nın kapısını çalanlar arasında Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de vardı.

banner846
Gündem 25.10.2019, 10:28 25.10.2019, 15:48
1355
banner844

Cumayeri Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü iken yeni görevlendirme ile  Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü olan İsa Yazıcı, yeni yerinde mesaisine başladı.  
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, göreve yeni atanan Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


İl Müdürlüğü makamında ziyaretçilerini ağırlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile bir araya geldi.
Özlü, yeni görevine başlayan İsa Yazıcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.


Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı da, Başkan Özlü’ye nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
HABER:C.ÜSTÜNER

Yorumlar (4)
Mahmut 2 yıl önce
Bu makama Düzce’de gelebikecek bir çok insan varken sırf vali kardeşi olma avantajı ve memur bile değilken CUMAYERİ’den ilimize bi transfer daha.
CAN.D 2 yıl önce
BENDERIMKI SAYIN BASKAN DÜZCE AKCAKOCA HENDEK SAKARYA BOLU ARASI HALA NEDEN ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜS YOLCULUGU HE NEZAMAN DÜZCEMIZ MODERN CAGA AYAK UYDURACAK HE YAZIK MODERN KILIMALI DURAKLARI DA MODERN OLACAK E BUNLARI YAPACAK YÜREKLI BASKAN LAZIM O VARMI SORU
kyk 2 yıl önce
eveeet yalaka kyk yurt personeli ve mobbing uygulayıcı müdürler şimdi ne yapacaksınız? isa müdür geldi hesap zamanı adalet zamanı.
Merkez Kırkbir Kırkbeş 2 yıl önce
Spor ki insanı sağlıklı yapan en büyük faaliyettir. Yaz bunu editör kardeşim. Susmasın kalemlerin. Ellerine sağlık.