banner851

banner614

YENİ BAŞKANIN İLK İŞİ O OLDU!

banner619

Mehmet Keleş’in istifasının ardından seçimle görevine başlayan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın ilk işi, başkanlık makamının bulunduğu koridordaki yüksek güvenlikli kapıyı kaldırtmak oldu.

banner846
Gündem 09.10.2017, 10:47 10.10.2017, 11:22
8614
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, istifa eden eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in tartışma yaratan icraatının kaldırılmasını isteyerek işe başladı.

Geçen yıl Mart ayında eski başkan Keleş tarafından Özel Kalem Müdürlüğü ile makam odasına giriş için kullanılan kapıların görünmesini engelleyecek şekilde başkanlık makamının yer aldığı koridora yerleştirilen yüksek güvenlikli otomatik kapı ile cam duvar Ay’ın talimatı ile kaldırıldı.Kamuoyu tarafından tepkiyle karşılanan yüksek güvenlikli otomatik kapı ile cam duvarı kaldırtılmasını isteyen Ay, talebiyle adeta “Başkanlık kapım her zaman vatandaşlara ve taleplerine açık olacaktır.” mesajı verdi.

Ay’ın başkanlık koltuğuna oturur oturmaz halkla başkan arasına konulan örülen duvar olarak değerlendirilen sisteme son vermesi, başkan olarak seçildiğinde yaptığı ilk konuşmadaki “Bu makamlara hizmet etmek için talip olduk. Tüm kurumlarda olduğu gibi belediyelerimizin gerçek sahibi aziz Milletimizdir. Aziz Milletimizin istekleri, talepleri ve görüşleri başımızın tacıdır.” sözlerini hatırlattı.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (68)
Tramway 4 yıl önce
Tramway kaldirilsin yol tekrar trafige acilsin. Sabahlari ise gitmek ya da bankadan para cekmek iskence oldu. Hayati zorlastirmaktan baska ise yaramadi. Tramway olacaksa da gercekten yolcu tasima amaci guden bir guzergahta olsun.
Topçuoğlu mobilya 4 yıl önce
İnşAllah görevinizi hakkı ile yerine getirirsiniz.
DÜZCELİ 4 yıl önce
SAYIN AY BELEDİYEDE KAÇ KİŞİ VAR KELEŞİN AKRABASI ARTIK Bİ AÇIKLAMA YAPMANIZ LAZIM GEÇMİŞLERİNI DE Bİ ARAŞTIRIN SİZE TAVSİYEMİZ
BATAN GEMİ 4 yıl önce
BATIRDIRIKLARI YAPACAKALRININ TEMINATIDIR : : ) ) : ))))))
Dūzceli 4 yıl önce
Belediyede ve beldemizde keleşe ait ne varsa lųtfen sökūp atin halkimiz helalinden yenisini yapar torunlarimiza haram bulaşmasin.
Düzce icin konuşan 4 yıl önce
Başkanım mütevazı kişiliğiniz ile adalet ile görev yapıp vatandaşa yakin oldugunuz sürece kazanir ve başarılı olursunuz bide en önemlisi bence çalışma arkadaşlarınızı iyi seçmeniz onemli
Düzcee 4 yıl önce
Sicili bozuk beledıye şöförleride gitsin sıkı denetim adlıyeden bir dunya cezası var darp tehtıt hakaret haneye tecavuz ama şöför nasıl insanları emanet edıyorsunuz öfkesine hakim olmayan birine
konuralpli 4 yıl önce
düzce gibi biyerde baskan korumaları ne demek. kimi kimden koruyor. bu düzceli başkanı zaten korur. lütfen başkanım. yanınızda şoför ve özel kaleminizden baska kimse olmasın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın