banner851

banner955

YENİ BETON SANTRALİ ALIMI İÇİN GİRİŞİMLER BAŞLADI

Düzce Belediyesi şirketi Düzce BELTAŞ AŞ bünyesindeki beton santrali üretim tesisine 4 yeni araç takviyesi yapıldığı bildirildi. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, "Yeni bir beton santrali alımı için görüşmelerimiz devam ediyor. Yeni santrali kurduktan sonra mikser ve pompa sayımızı daha da artıracağız." dedi.

Gündem 04.06.2020, 10:14 04.06.2020, 11:45
1680
banner1032

Düzce Belediyesi, Düzce BELTAŞ AŞ şirketi bünyesinde bulunan beton üretim santralinde kullanılmak üzere 3 beton mikseri ile bir 47 metre uzunluğunda beton pompası alındığını bildirdi.Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, son teknoloji ve yüksek dayanımlı beton üretimi ile inşaat sektöründe lider olma yolunda ilerleyen Düzce BELTAŞ AŞ'nin kendi ürettiği betonla halka daha seri ve daha ucuz fiyatlarda hizmet verdiği belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, şunları kaydetti:"Mevcut santralimize hitap edecek makine parkını oluşturduk. Yeni bir beton santrali alımı için görüşmelerimiz devam ediyor. Yeni santrali kurduktan sonra mikser ve pompa sayımızı daha da artıracağız. Düzce piyasanın da yeni bir kurumsal beton arz edici olarak hizmet vereceğiz. Bölgemizin katma değerini artıracak doğal kaynaklarımızla, altyapı ve üst yapı çalışmalarında kullanılan tüm malzemeleri burada üretiyoruz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlara beton üretimi gerçekleştiriyoruz."

Yorumlar (4)
KUL HAKKI 2 yıl önce
Aynen çok uygun parke taşı hendek de 18 lira metresi burada 25 lira
Boşver 2 yıl önce
Beledyenin santrallerini büyütmesi belki rekabet olarak iyi olur ama ....Belediye ile yarışacak özel santraller bunun altından kalkamaz ....Vatandaşın işini kolaylaştırmakta belediyenin görevi....Başkanı kutluyorum......
vatandaş 2 yıl önce
belediye olarak eliniz güçlü müteahitler sizden alırlar nasıl olsa ama size oy veren vatandaşlarınıza ticarete soyunarak rakip olmak nasıl bir düşünce?belediye ticarete soyundu güzelmiş.....yakında ne açacaksınız berber manav bakkal rakip olun herkese bitirin ticareti belediye tekel olsun
Yasar tan 2 yıl önce
4 tane hurda mikres alip teknolojiyle nasil bağladin çakma bakan daha 2 once kurulmuş santral orasi zaten teknolojik :)
22
parçalı bulutlu