banner851

banner614

YENİ İHALE İÇİN TARİH BEKLENİYOR

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay tarafından 10 Ekim'de iptal edilen İnönü Parkı ihalesi yeniden yapılacak. İptal gerekçesi olarak Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı'nın incelemesi gerekçe gösterilirken, şimdi tekrarlanacak ihalenin tarihi için belediyeden açıklama bekleniyor.

banner846
Gündem 17.11.2017, 16:04 18.11.2017, 09:52
2630
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, 28 Eylül'de belediye meclis salonunda yapılan İnönü Parkı ihalesini 10 Ekim'de iptal etti.  
  
Mevcut müstecir Cahit Aydın'ın da talipliler arasında yer aldığı ihaleyi Can Otomotiv aylık 200 bin TL artı KDV ile kazanmıştı. 15 gün içerisinde belediye başkanının tasdik ya da iptal edilmesi gereken ihale için Başkan Ay, imzayı iptal yönünde atarken, iptal gerekçesi olarak Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ihalenin incelemeye alınmasını gösterdi. İleri bir tarihte yeniden yapılmak kaydıyla iptal edilen ihale için henüz yeni bir tarih verilmedi. 

İptalin üzerinden 1 ayı aşkın süre geçerken, Cahit Aydın ile diğer taliplilerin tekrar katılması beklenen yeni ihalenin tarihi için gözler Düzce Belediyesi'nde...

Şehrin göbeğinde yer alması nedeniyle Düzceliler'in uğrak noktalarından biri olan ancak yiyecek- içeceklerin pahalılığı başta olmak üzere, halkın soluklanacağı bank olmaması da dahil bir çok noktada işletmecinin eleştirildiği park için yeni ihalede vatandaş odaklı şartların gündeme geleceği Başkan Ay'ın yaptığı açıklamalardan biliniyor. 

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (19)
BİZİM SUÇUMUZ 4 yıl önce
Getirirsen Cahiti idareye böyle başın ağrır Düzce.. Ses Çıkart Ses. Adamlar milyonları yiyor sen orda 1tl 2tl kazanarak can derdindesin..
düzceli 4 yıl önce
bende girecem ihaleye herkese duyurun
Osman Nevres 4 yıl önce
Çerkez,merkez karıştırmayın,olayı çarpıtmayın.Öyle düşünen varsa alsın Cahit' i başlarına reis yapsınlar.
yeşil düzceli 4 yıl önce
Asıl Skandal Avni Akyol Parkında (eski park gazinosu)
Orayı inceleyin Tam bir Bomba
Yorum 4 yıl önce
Bence diğer illerdeki basarili işletmecilerin ihale talepleri alınmalı ve profesyonel işletmeciye verilmeliki düzce halkı en azından farklı bi eğlence alini bulmuş olur
Harbici 4 yıl önce
Kornet ve demircan yasal calismiyor
Murat 4 yıl önce
Demircan hanburgerin sahibi yılmaz Aktürk kiracisi Nihat demircan asıl cafe adı yılmaz cafe ve o tabelada demircan hamburger yazıyo bunu bu belediye hiç mi bilmiyo tabela gözlerine girecek ama ceplerine bakmaktan tabelayi görmüyorlar ihale
Emekci 4 yıl önce
İlahe cahit başkanın hakkı oraya çok emek harcadı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın