banner851

banner614

YENİ KAYMAKAM ATANDI!

Bir yıl içerisinde 4. kaymakam değiştiren Çilimli’de, yeni kaymakam belli oldu. Atanan yeni Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener, görevine başladı.

banner619
Gündem 13.07.2016, 12:17 13.07.2016, 13:10
2723
YENİ KAYMAKAM ATANDI!

4 ay önce Çilimli Kaymakam Vekili olarak göreve getirilen Mustafa Sait Arcaklıoğlu görev süresinin dolması nedeniyle ilçeye veda etti. 1 yılda 4 kaymakam değiştiren Çilimli’de, Arcaklıoğlu’nun yerine İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün yazısıyla Mahmut Şener, Kaymakam olarak atandı. Şener, 5 gün önce  ilçemizdeki görevine başladı.

Şener kimdir?

İstanbul doğumlu olan Şener,  İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da, lisans eğitimini ise Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. Konya Kaymakam adayı olarak mesleğe başlayan Şener, il stajının ardından Kırşehir – Kaman ve Konya – Seydişehir ilçelerinde kaymakam refikliği stajını; Yozgat ili Sarıkaya-Boğazlıyan-Yenifakılı ilçelerinde mülkiye teftiş stajını tamamladı.

İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesinde katıldığı 4 aylık yabancı dil kursunu müteakip İngiltere’de Sussex Üniversitesinde bir yıl süreyle İngilizce dil eğitimi aldı. Yurt dışı dil eğitimi sonrasında Kırşehir – Boztepe ve Yozgat – Akdağmadeni ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. 


HABER;S.KAŞKIR

Yorumlar (8)
çağlar kurt. 5 yıl önce
öner ömeri yedi.aman mahmut bey önere dikkat.sizide harcamasınlar.inşAllah volkan bey gibi kalıcı olursunuz.
garip 5 yıl önce
hoş geldiniz sayın kaymakamım aman kumpascılara dikkat edin
Murat y. 5 yıl önce
Cilimlinin bir vekili ve bajani var onlarida bizmi dusunecegiz
Çilimlili 5 yıl önce
Aman önerime saygıda kusur etmesin yoksa ömer kaymakam gibi sürgün yer
Sadece Güldüm 5 yıl önce
Düzce'de geçmişede bakılacak olursa burası asker eğitim kampı gibi. Acemiyi al yetiştir sonra kalitesine göre başka ile görev yapmaya yolla. Kimin umurunda ki Düzce.. Zaten AKP ceket atsa alırım demiş ve almışta.
Düzcenin kaderi 5 yıl önce
Nerde tecrübesiz yeni başlayan çömezler varsa düzceye, bu da bu konularda zayıf olan vekillerden kaynaklanıyor.Çalışma ve proje tecrübesi olan biri gelsin bu genç kardeşimize de yazık..
kasım 5 yıl önce
çilimli gibi küçük ilçeler yeni kaymakamların ilk görev yerleridir.Bu gayet doğal kimse 20 yıllık tecrübe ile kaymakam olmuyor...pişerek yetişiyor...
cilimlili 5 yıl önce
Hayırlı olsun inşAllah kalıcı olur