banner851

banner614

YENİ MÜDÜR BELLİ OLDU

Düzce'nin de bağlı olduğu Bolu Orman Bölge Müdürlüğü'nde yeni müdür belli oldu. Sosyal medya hesabından yazdığı, “Bu CHP’lilerin İslam düşmanlığı vatan sevgisinin önüne geçmiştir” ifadeleri sonrasında büyük tepki çeken ve geçtiğimiz Eylül ayında görevinden alınan Eski Bolu Orman Bölge Müdürü Rıfat Öztürk'ün yerine atanan Hasan Keskin, görevine başladı.

banner619
Gündem 04.12.2016, 18:20 06.12.2016, 18:21
5093
YENİ MÜDÜR BELLİ OLDU

Erzurum Orman Bölge Müdür yardımcısıyken 4 Mayıs 2016 tarihinde Bolu Orman Bölge Müdürü olarak atanan ve atanmasının ardından yaptığı bir paylaşımla hedefleri üstüne toplayan Rıfat Öztürk, yapılan inceleme ve soruşturma ardından geçtiğimiz eylül ayında görevinden uzaklaştırılmıştı. Bölge Müdürlüğü görevine gelen yeni isim belli oldu. Düzce Orman İşletme Müdürlüğü'nün de bağlı olduğu Bolu Orman Bölge Müdürlüğü'nün başına Hasan Keskin atandı.  2 Aralık 2016 tarihinde göreve başlayan yeni Bolu Orman Bölge Müdürü Keskin, ilk iş olarak bölge müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile genel bir değerlendirme toplantısı düzenledi. Keskin, bölge müdürlüğü ve bölge müdürlüğünce yürütülen faaliyetlerin son durumu hakkında bilgi aldı. 

Öte yandan CHP'nin 24 Temmuz'da Taksim'de düzenlediği mitingin ardından sosyal medya üzerinden yaptığı “Bu CHP’lilerin İslam düşmanlığı vatan sevgisinin önüne geçmiştir” paylaşımı nedeniyle başta CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan olmak üzere partililer tarafından şiddetli bir şekilde eleştirilen Eski Müdür Rıfat Öztürk hakkında, Milletvekili Özcan'ın şikayeti üzerine soruşturma başlatılmış ve yapılan müfettiş incelemesi sonucunda Öztürk yaklaşık 4 ay kaldığı müdürlük görevinden alınmıştı. 

Yorumlar (8)
yığılca 5 yıl önce
ağzına sağlık
Esin 5 yıl önce
Sen aynı şeyleri Habur'da yapaydın. Hatırlıyor musun o günleri?
Ümit Ergün 5 yıl önce
NSM! Kartal'da geçen hafta miting vardı. Oraya gideydin. Böyle yorumla olmaz. Zılgıt çekeydin
kovarlar 5 yıl önce
doğru söylüyeni dokuz köyden kovarlar
düzceli 5 yıl önce
sen hiç kendi genel başkanının yaptıklarından rahatsız olmuyormusun..bu adam gerçekten sana göre hep doğru şeylermi yapıyor NSM..çok merak ediyorum..sürekli MUSTAFA KEMAL paşanın adını alarak yalan konuşuyorsunuz..atanın çizgisiyle şuan CHP nin zerre kadar uyumu yok..bak bugün adanada fötocu yazarları savunuyor..bu nasıl siyaset...sizemi kaldı..savunmak..ben akp yi sevmiyorum..ama sizede oy vermem.çünkü dik durmuyorsunuz..boşa atıyorum..
Duzceli 5 yıl önce
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar atasözü gerçek olmuştur iste ispatı
nsm 5 yıl önce
gelecek secimde garanti akp mv adayi olur. her chp'ye küfreden oldu cünkü aday.
Emre 5 yıl önce
CHP zihniyeti işte... Kendi fikri neyse herkeside öyle yapacak sanıyor.