banner851

banner955

YENİ ÖĞRENCİLER İÇİN ORYANTASYON PROGRAMI DÜZENLENDİ

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Üniversitede eğitime başlayan yeni öğrencileri için düzenlenen “2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Oryantasyon Eğitimi” Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Düzce Emniyet Müdürlüğü de Üniversiteye yeni yerleşen öğrencileri emniyet konularında bilgilendirerek, öğrencilere güvenlik konularında hatırlatıcı bazı broşürler dağıttı.

Gündem 07.10.2022, 09:58 07.10.2022, 15:18
621

Yeni öğrencilerin şehre, Üniversiteye ve kampüs hayatına uyumunu kolaylaştırmak amacıyla düzenlenen programda; Öğrenci İşleri Daire Başkanı Reşat Ekinci, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Tahir Güney, Dış İlişkiler Koordinatörlüğü personeli, Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi personeli ile fakülte dekanları, yüksekokul ve meslek yüksekokulu müdürleri öğrencileri bilgilendirdi.

Diğer Yerleşkelerle eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ve iki gün süresince devam eden Oryantasyon Eğitimi programında; Üniversite akademik birim yöneticileri ve öğretim elemanları, görev yaptıkları fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarıyla ilgili öğrencilere yol gösterici açıklamalarda bulundu.

Düzce Üniversitesi’nin başarıları, projeleri, sosyal, kültürel ve bilimsel etkinliklerinin de anlatıldığı programda, öğrencilerin birçok konuda hayatını kolaylaştıracak bilgiler de aktarıldı.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız