banner851

banner955

YENİ OLUŞUMUN YOL HARİTASINI BELİRLEDİLER

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ile Oxijen Medya Grubu İmtiyaz Sahibi İslam Keleş, pandemi döneminde yerel basının ayakta kalması ve güçlenmesi için yapılması gerekenler konusunda fikir alışverişinde bulunmak amacıyla akşam yemeğinde bir araya geldi. Görüşmede, yeni kurulması planlanan basın meslek örgütünün yol haritası da belirlendi.

Gündem 10.03.2021, 12:25 11.03.2021, 19:16
1737

Düzce basınının iki güçlü temsilcisi Öncü Medya ve Oxijen Medya yöneticileri Düzce basını için bir araya geldi.

Yerel basının salgın sürecinde yaşadığı sıkıntılar, yeni Basın Kanunu ve basın çalışanlarının taleplerinin değerlendirildiği akşam yemeğinde, Ünsal ve Keleş, kurumlar arasındaki ilişkilerin güçlenerek devam etmesinin önemi üzerinde durdu.

Her türlü zorluğa büyük fedakârlıkla göğüs geren basın çalışanlarının, halkın gözü, kulağı ve sesi olduğuna dikkat çeken Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, “Basının daha iyi ve kaliteli hizmet vermesi için öncü bir rol üstleniyoruz. Düzce’deki basın-yayın organlarının daha rahat bir ortamda işlerini yapabilmesini sağlamak adına ilgili her kesimin taşın altına elini koyması gerekiyor. Her şey Düzce ve Düzceliler için...” dedi.

Oxijen Medya Grubu İmtiyaz Sahibi İslam Keleş de yerel basının gelişmesi ve güçlenmesinin birlik ve beraberlikten geçtiğini vurgulayarak, Düzce basınında dayanışmanın gerekliliğine işaret etti.

Öte yandan görüşmede Düzce’de basın meslek örgütlerine yönelik yeni bir oluşum içerisine girilmesi konusunda mutabık kalınırken, Düzcelilik ruhunun ön planda tutulması kararı alındı.

banner844
Yorumlar (2)
Şampiyon 2 yıl önce
Mehmet keleşin kara kutusu islam keleş............ Bu dünyada hayat Güsel devam ediyor
..... 2 yıl önce
al birini vur ötekine...