banner851

banner614

YENİ PROJELER ÖZLÜ’YE SUNULDU

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, beraberindeki heyet ile Ankara’da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü ziyaret etti. Görüşmede hem hayata geçirilmesi planlanan projelerin sunumu yapıldı hem de devam eden yatırımlarla ilgili istişarelerde bulunuldu.

banner846
Gündem 09.11.2017, 10:46 09.11.2017, 15:42
1360
banner844

Düzce Belediyesi’nin günler önce “Çıkarma yapılacak” diyerek duyurduğu Ankara ziyareti gerçekleştirildi.  

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay göreve başlamasının üzerinden geçen bir ayda gerçekleştirdiği icraatlar konusunda Bakan Özlü’yü bilgilendirmek için soluğu Ankara’da aldı. Ziyaret öncesi yaptığı açıklamada, “Ankara’da Düzce rüzgarını estirmek için ciddi hazırlıklar yapıyoruz.” diyen Başkan Ay, üst yönetimle birlikte hazırladığı dosyalarla başkentin yolunu tuttu.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü makamında ziyaret eden Başkan Ay’a yardımcıları ile birim müdürleri eşlik etti.  

Ziyaret sırasında gerçekleştirilen toplantıya belediye heyetinin yanı sıra Düzce AK Parti Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir de katıldı. Ziyarette belediye eliyle devam eden çalışmaların yanı sıra hayata geçirilmesi planlanan projeler de Bakan Faruk Özlü’ye sunuldu.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan gerçekleştirilen toplantıya ilişkin sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yaparak, devam eden ve yapılacak projeler hakkında istişarelere bulunulduğunu belirtti.

Haber: Ö. YILMAZ
Yorumlar (12)
dzcll 4 yıl önce
kuzey çevre yolu acıl açılsın.ereglıden gelen kamyon ve tırları şehır ıçıne gırmesın.akşam 2 tır ışıga takıldınmı felç oluyor.dıkkate almanızı rıca edıyorum..selamlar..
Arif 4 yıl önce
Ilk önce çobandaki kavsaktaki isiklandirmayi yapın.2 tane ampul takilcak ya onu bile yapamioruz,,Algun inşaatın reklam tabelası olmasa orası karanlık yani,,,bütün önemli kavsaklar da ışıklandırma yok ayıp, ,mesela Özdemirler Cakus köprü
Ali 4 yıl önce
Ilk önce sancaklar Mahallesindeki yarım bıraktığınız kaldırımları yapın,,
Hakan Semiz 4 yıl önce
350 bin nüfuslu Düzce ilinde proje üretecek kimse yok. MaşAllah her projenin altında Belediyenin imzası var. Bu projelere kaç TL ödeniyor ve bu projelerin kaçtanesi hayata geçirildi.
watandaş 4 yıl önce
Ankarada Düzce rüzgarında neler esmiştir.vatandaş olarak bizde bilelim.İlgili STK
lardan destek görüş istensin.Hani Katılımcı Belediyecilik yapacaktınız.
nsm 4 yıl önce
15 yildir o rüzgari estirmeyi beceremediniz de simdi mi becereceksiniz? birakin bu yaldizli cüleleri. ne oldugunuzu coktan anladik.
Rüzgar estirenler 4 yıl önce
Rüzgar eken fırtına biçermiş. İnşAllah ilk seçimde fırtınaya kapılıp yok olursunuz. 15 yıldır ha bugün ha yarın deyip bizi aldattınız. Şimdi sıra bizde. Rüzgara kapılıp gidesiniz.
serdar 4 yıl önce
yeypaşın ve intaşın müdürü olan zatı yanında getirmemiş ha bide yeğeni beytullah (mermer teknikeri) oda yok yani bu toplantı yok hükmünde.....
yeter 4 yıl önce
Dursun Başkan'ın Yiğeni Beytullahı Özel Kalem Müdürü yapacağı söylenmeye başladı. Biri başkan olunca söylesin akrabalarına lütfen belediyenin yanından bile geçmesinler. Yeter artık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın