banner851

banner614

YENİ PROTOKOL SIRALAMASI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları başladı. Düzce'de ilk tören Anıtpark'ta gerçekleştirildi. Garnizon Komutanını yeni protokol sıralamasında yer almazken İl Genel Meclisi üyesi, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Baro Başkanı Azade Ay ile Vali yardımcılarının yanında yer aldı.

banner619
Gündem 28.10.2016, 15:53 28.10.2016, 18:39
2713
YENİ PROTOKOL SIRALAMASI
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, 28 Ekim günü “Efendiler; yarın cumhuriyeti ilan edeceğiz” sözleri ile tarihe kazınan yönetim şeklinin cumhuriyet olarak değiştirilmesinin üzerinden tam 93 yıl geçti… Cumhuriyet'in ilan edilişinin 93. yıldönümü tüm yurtta coşkuyla kutlanmaya başladı. Düzce'de törenlerin ilk adresi Anıtpark oldu. Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başlayan törende protokol, parti ve STK’lar tam kadro olarak katıldı.  Garnizon Komutanı Bilal Güvenir'in değişen yönetmelik gereği yeni protokol sıralamasında yer almazken Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Baro Başkanı Azade Ay ile Vali yardımcılarının yanında İl Genel Meclisi üyesi yer aldı.

Tören, Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın Ata’nın huzuruna çelenk sunumuyla başladı. Ardından Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Barosu Yeni Başkanı Azade Ay, parti başkanları ve STK’lar Atatürk Anıtı'na çelenk sundu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile sona eren resmi törenin ardından şehitlik ziyaret edildi. Şehitlerin ruhuna Kuran’ı Kerim okunarak dualar edildi. Şehitlerin kabirlerine karanfil bırakılmasının ardından program sona erdi.
banner844
Yorumlar (13)
wampir 5 yıl önce
cahit keleş ilikler, ben iliklemem modunda. ayrıca ali dilberin protokolde olmayışı inanılmaz güzel bir duygu.
Malum kusu 5 yıl önce
Yıllardır belediyenin tesisini bedavadan sömürüyor, ne ihale var ne bir şey.Ak partililer bu vebal hepinizin, ben özel sektör olarak oraya ayda 4-5000 kira veririm, malum kisi ne kadar veriyor acaba, yıllık bile o kadar vermiyordur.Sorsan adaletten şaşmazlar, kul hakki yemez devletin kuruşuna helal getirmezler.Lafta tabi..
Layıginızı bulmuşsunuz 5 yıl önce
Hakettiginiz gibi yönetilirsiniz.
Kemal 5 yıl önce
Cahit Aydın, düzce'nin dibe vurduğunun resmidir. Lütfen aklı selim Ak partili arkadaşlar bu yazılanları dikkate alın
rıza 5 yıl önce
Orada olmaması gereken iki adam var. Biri Keleş diğeri de siyasetin Cahit...
Ne işiniz var gidin gezin. Mış gibi davranmanın gereği yok. Sizleri tanıyoruz.
kazım 5 yıl önce
cahit aydının sıfatı nedir söyleyin lütfen.
Düzceli 5 yıl önce
levent bey normaldir, birilerini padişah yapmışlar önce babasını kesmiş derler.Bu kumaştan bu kadar elbise çıkıyor.
Cahit Aydin 5 yıl önce
Ak parti kimlere kaldı.Bu adam ve keles yüzünden partiden soğudum desem yeridir.İkiside zarar veriyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın