banner851

banner614

YENİ ROTA KIBRIS!

Antalya tatili sona eren muhtarlar ayağının tozuyla basın açıklaması yaptı. Aldıkları eğitim hakkında bilgiler vermesi beklenen muhtarlar, Antalya’da lüks bir otelde halay çekerken kaydedip sosyal medyadan paylaştıkları görüntülerin haberleştirilmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Ayrıca yeni gezi rotalarının Kıbrıs olduğunu açıkladı.

banner619
Gündem 15.11.2016, 16:29 16.11.2016, 14:27
1613
YENİ ROTA KIBRIS!

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından Antalya’daki lüks bir otele hem tatile hem de seminere gönderilen muhtarlar, Düzce’ye dönüş yaptı. Ancak 4 gün boyunca Antalya’da katıldıkları seminerin dışında gezerek ve halaylar çekerek stres atan ve bunu sosyal medya hesaplarından da paylaşan muhtarlar, yapılan haber ve yorumlardan rahatsız oldu.

“TABİİ Kİ TATİLİMİZİ DE YAPTIK”
Bugün basının karşısına geçen Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Mensur Bilgin, kendi paylaştıkları görüntülerin haberlere konu olmasına üzüldüklerini söyledi. Açıklamasında seminer için Antalya’ya gittiklerini belirten Bilgin, “Tabii ki gittik gitmişken tatilimizi de yaptık.” dedi.

YENİ GEZİ ROTASI: KIBRIS
Antalya’dan sonra bir dahaki gezi duraklarının Kıbrıs olacağını da açıklayan Dernek Başkanı Bilgin, “Önümüzdeki sezonda Kıbrıs'la ilgili bir program var. Kıbrıs'a gitmek istiyoruz. Geçen sefer Kosova ile ilgili bir randevumuz vardı. Ancak kalkışma olayından dolayı biz gerekli yerlere ülkenin sıkıntılı olduğunu biz vatandaşımızın yanında olmamız gerektiğini söyleyerek vazgeçtik.” şeklinde konuştu.

“BUNU BİZ KENDİMİZ SANAL ORTAMA ATTIK”
“Bunu biz kendimiz sanal ortama attık.” diyerek halay çekip oynadıkları görüntülerin kendileri tarafından paylaşıldığını kabul eden Bilgin, dikkat çeken şu ifadeyi kullandı: “Söylenecek çok şey var ama huzurlu ortam bozulmasın diye söylemiyorum.”

banner844
Yorumlar (38)
Halay 5 yıl önce
Çok muhteşem ve de muhterem muhtarlar.
Boynunuzda belgeleriniz asılı vaziyette belediye önünde halay çekmenizi Düzce halkı olarak dört gözle bekliyoruz. Kıbrıs gezisi varmış ya sırada onca çalışmanıza, emeğinize az gelir. Dünya turuna çıkmalısınız. Şehrimizin yanında Paris halt etmiş keleş ve sizlerin sayesinde.
Vermeyin kardeşim o zaman 5 yıl önce
Korpeşlerin muhtarı kaçıncı dönemdir muhtarlık yapıyor. Halk memnun ki veriyor oy. Korpesler de adam yoksa muhtar olacak, elimizdeki nin en iyisi bu.
Yeter 5 yıl önce
Biz sularımız borcundan dolayı kesildiğinde bile muhtarı arayan bir milletiz. Hiç bir şekilde insanoğlu memnun edilemez. Gezide bitti eğitimde .. hala yakınmakta ısrarcısınız helal olsun bu azime..
O belgeleri 5 yıl önce
O belgeleri boynunuza asın ve çarşıda birerli kolda gezin. Gezin ki halk ne kadar müthiş eğitim aldığınızı görsün. Ancak belgeyi verenin kim olduğunu da söylemeyi ihmal etmeyin. Düzce'nin çok ama çok çalışkan muhtarları. Kıbrıs'a da hemen gidin malum Düzceye kış geldi.
Düzceli hak isteyen 5 yıl önce
Bence geziden önce görev yapın vatandasın hakkını yemeyin rüyanıza girerler
sakin demetevler 5 yıl önce
demetevler sakinine yazmış olduğun yazı yalan meyan 13 yıldır mahalede oturan bir sakiniyim o mahalede bir gün muhtarıgürmedim diyen o zat yalan süylüyor kalıcı konutlarının en temiz mahalesi
Yıkama yağlama 5 yıl önce
Baskan çıkın beni savunun bir daha götürmem bak demiş olmasın.
Can . D 5 yıl önce
TATIL BITDI SIMDI IS ZAMANI NE KIBRISI KÖY YOLLARI BERBART DELIK DESIK SI AYNALI KÖYÜ YOLU VERVART NE KANALAZIZYON VAR NE DOGRU DÜRÜST ASVALT TAM REZILLIK YAA HALA TATIL DIYOLAR UTANNIN UTANIN BE BI IS YAPIN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın