banner851

banner955

YENİ VALİ’DEN İLK AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Düzce’ye atanan Vali Cevdet Atay, bugün Düzce’de ki ilk görevine başladı. Vali Atay, Düzce Valiliği önünde bürokratlar ve valilik çalışanları tarafından karşılandı. Vali Atay ilk yaptığı açıklamada, Düzce’nin potansiyel bir il olduğunu söyledi.

Gündem 18.06.2020, 13:45 18.06.2020, 19:28
6627
banner1032

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazetede yayımlanan atama kararlarıyla Düzce’ye atanan Vali Cevdet Atay, Düzce’deki ilk görevine başladı.

Valilik binası önünde İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, birim müdürleri ve valilik çalışanları karşıladı.

Ardından Düzce Valiliği binasında düzenlenen programda konuşan Vali Atay, Düzce’nin potansiyel bir il olduğunu söyleyerek, “Beni bu göreve layık gördüğü için Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum.

 Eski giden valimize yaptığı hizmetlerden dolayı da minnettarım. Daha yeni tanıyoruz, ama Düzce potansiyel bir şehir. Ankara ve İstanbul'un ortasında bir şehir. Düzce’de özellikle gençlerimiz için çalışmalar yapmak istiyorum. Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan nasıl kurtarabiliriz, bu konuda çalışmalar yapmak istiyorum. Biliyorsunuz ülke olarak bir pandemi süreci yaşıyor.

Bu nedenle tedbirli olmamız lazım. Temizliğimiz başta olmak üzere, alınan tüm tedbir ve kurallara uymamız lazım. Düzce’ye gelmeden önce inceledim. İlçeleri ile birlikte gerçekten güzel bir şehir. Bu şehir için çalışacağız” dedi.

Vali Atay konuşmasının ardından, makam odasında Düzce Protokolünü ağırladı.

Yorumlar (10)
ahmet telli 2 yıl önce
gene bir stajiyer valimiz oldu
Serdar yıldız 2 yıl önce
Hayırlı olur hepimiz için inşAllah
adamın teki 2 yıl önce
Sayın valiye hoş geldiniz der ilk iş olarak valilik binası bahçesinde açık, kuytu köşe alanlarda sigara içilmesinin önlenmesini bekleriz, konunun takipçisi olacağım.
Asabi 2 yıl önce
BELEDİYE BAŞKANI NEREDE? PARDON BAKAN BEY...
Düzceli81 2 yıl önce
Sayin Valimiz hoşgelmis sefa getirmis memleketimize, gençler için spor tesislerini faaliyete sokmasini istiyoruz
Sema 2 yıl önce
Sayın Valimizle aynı fikirdeyim,Düzceye daha fazla yatırım ve bakım gerekiyor. Şehir güzel ama kıymeti bilinmiyor.
Salim 2 yıl önce
Hoşgeldiniz sayın Valim
ızgaralar kapandı su gitm 2 yıl önce
bırakın protokolü, Gölyakayı sel aldı, milletin evleri su altında, yazıpınar yeni bağlantısı kayalar aşağıki yola sürüklendi, siz protokolle uğraşıyorsunuz. yakup demircan, ızgaraları asfaltla kattınız şemdi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
az bulutlu