banner851

banner614

YENİ YILI KUTLADILAR

Koronavirüs salgınının gölgesinde 2020’yi uğurlamaya ve 2021 yılına ‘Merhaba’ demeye artık saatler kaldı. Düzce Valisi Cevdet Atay yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajda, hızla yayılmaya devam eden Covid-19 salgını nedeniyle yılbaşında aile, komşu ve arkadaş ziyaretlerinin yapılmaması uyarısında bulundu.

banner619
Gündem 31.12.2020, 09:35 31.12.2020, 09:34
467
YENİ YILI KUTLADILAR

2021 yılına girmek için geri sayım sürerken, Düzce Valisi Cevdet Atay ve DEVA Partisi Düzce Kurucu İl Başkanı Murat Caymaz birer tebrik mesajı yayımladı.

Mesajında, koronavirüs salgınına dikkat çeken Düzce Valisi Cevdet Atay, kalabalık ev oturmalarından kaçınılması çağrısı yaptı.

Vali Atay’ın mesajı şöyle: “Sevinç ve hüzünleriyle, acı ve tatlı anlarıyla bir yılı daha geride bırakırken, yeni yıla siz değerli Düzceli hemşehrilerimle birlikte girmenin mutluluğunu yaşıyorum. Yeni bir yıl, geçen zamanın bir değerlendirmesini yaparak olumsuzluklardan ders çıkarmanın yanı sıra, geleceğe ilişkin plan ve hedeflerin yeniden gözden geçirilmesine fırsat sağlayan yeni bir başlangıçtır. 2021 yılında da, sahip olduğumuz potansiyeli, kaynaklarımızı ve zamanımızı Düzce’mizin daha müreffeh daha huzurlu ve geleceğe güvenle bakan bir il olması için değerlendirerek, toplumun tüm kesimleriyle işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın yeni yıla huzur ve güven içinde girmeleri için başta güvenlik, trafik, sağlık ve gıda denetimi olmak üzere her türlü tedbir alınmıştır. Yeni umutlarla karşıladığımız yeni yıl, gönül bağlarımızın daha da sağlamlaştığı, kardeşliğimizin pekiştiği huzurlu yarınlara kucak açtığımız, tüm hayallerimizin gerçekleştiği bir yıl olsun. Aile, komşu, arkadaş vb. ziyaretler Covid-19 salgınının yayılımını artırdığından, yılbaşında bu gibi ziyaretlerin yapılmamasını özellikle belirtmek isterim. 2021 yılının ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış, huzur ve refah getirmesi temennisiyle, saygıdeğer Düzcelilerin ve çalışma arkadaşlarımın yeni yılını kutlar, sağlık, başarı, huzur ve esenlikler dilerim.”

Caymaz’dan yeni yıl mesajı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Düzce Kurucu İl Başkanı Murat Caymaz, yaklaşan yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2020 yılının zorluk ve acıyla geçtiğine işaret etti.

“Yetersiz tedbirler, sağlanamayan desteklerle karanlığı aydınlatacak ışığı göremedik”

2020 yılının tüm dünya gibi Türkiye için de çok zor ve acılı geçtiğine dikkat çeken Caymaz, şu ifadelere yer verdi:

“Çin’den yayılan ve devamında bir pandemi olarak dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 virüsüyle beraber bugün geldiğimiz noktada esnafımız, tüccarımız, işletmecimiz ekonomik olarak çökmüş durumda. Eğitimde ve sağlıkta da yaşadığımız sorunlarla kapkara bir yıl oldu. Alınan tedbirlerin yetersizliği ve sağlanamayan destekler neticesinde bu karanlığı aydınlatacak ışığı da ne yazık ki göremedik. Bu noktada 2021 yılında, özellikle aşıların ülkemizde uygulanmaya başlayacak olması bizler için bir şans. Bu şansın yöneticiler tarafından en güzel şekilde değerlendirilerek, mücadeleyi başka bir boyuta taşıması gerekmektedir.

 “Projeleri ve atılacak adımları halkımızla tartışarak değerlendireceğiz”

2021 yılı, DEVA Partisi olarak bizleri heyecanlandıran, umutlarımızı yeşerten bir yıl olacak. Teşkilatlanmalarımızı başarıyla tamamladığımız bu dönemde yeni yılı 1. Olağan Büyük Kongremiz ile karşılayacağız. Yeni yılda parti olarak milletimizin sorunlarına çözüm aramak ve dile getirmek adına da sahadaki çalışmalarımıza devam edeceğiz. Özellikle Düzce’mizde doğa ve ticaret konularını derinden irdeleyecek, projeleri ve atılacak adımları halkımızla tartışarak değerlendireceğiz. Bu düşüncelerle yeni yılı karşılarken tüm milletim ve insanlık adına yeni yılın sağlıklı, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde geçmesini Rabbimden temenni eder ve yeni yılı kutlarım.”

Yorumlar (2)
CEZALAR YETERSİZ 9 ay önce
İNŞALLAH ZİYARETTE BULUNMAZ HİÇ KİMSE, ANCAK DUYUYORUZKİ BAZI DENSİZ İNSANLAR YILBAŞI PROGRAMI DÜŞÜNÜYORLAR, YAZIK BU MİLLETE, KİMSE KİMSEYİ DÜŞÜNMEZ OLDU
emin akın ABAĞBA 9 ay önce
Yeni yıl bütün dünyaya ve insanlık alemi ve düzce mize herkese hayırlı olsun selamlar saygılar