banner851

banner614

Yenikent'in “Huzur”u artacak,

Yenikent'te yapılan Hilmi Çilingir Huzurevi'nde bugün düzenlenen programda açıklamalarda bulunan Vali Bülent Kılınç huzurevine ek bina yapılmasını düşündüklerini söyledi.

banner619
Gündem 04.06.2009, 12:27
198
Yenikent'in “Huzur”u artacak,

Yenikent'te hizmet vermeye devam eden Düzce Valiliği İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Hilmi Çilingir Huzurevi'nde bugün program düzenlendi. Düzenlenen programa Vali Bülent Kılınç, Belediye Başkanı İsmail Bayram, Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, kurum müdürleri ile Düzceli işadamları katıldı. Huzurevinin yapılmasına katkıda bulunan işadamlarına teşekkür plaketi vermek için düzenlenen programda protokol üyeleri tarafından huzurevinin yapılmasında emeği geçenlere plaket verildi.

“Ek bina yapılacak.”

Düzenlenen programda değerlendirmelerde bulunan Vali Bülent Kılınç, huzurevine ek bina yapmayı düşündüklerini ifade etti. Kılınç, “Bu binanın yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Ancak şunu da buradan söylemeliyim ki bu binanın yanına ek bina yapılacak. Bu ek binayı da huzurevi bünyesinde kullanmayı düşünüyoruz. Yani ek binayla birlikte burada yaklaşık 100 vatandaşımıza hizmet verilecek. Bu nedenle buradan Düzceli işadamlarına ve yardımseverlere çağrıda bulunarak ek bina için Düzceliler'in desteklerini bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (0)