banner851

banner614

“YERİNDE KONUŞUYORUZ” DÜZCE’DE

banner619

TRT Genel Müdürlüğü ile Yerel ve Bölgesel Televizyonlar Birliği (YBTB) işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen ve 81 ili kapsayan Yerinde Konuşuyoruz Programı, Bu hafta Batı Karadeniz’in ayakta kalan tek antik kenti, Türkiye’nin en genç ili Düzce’den canlı olarak yayınlanacak.

banner846
Gündem 10.05.2012, 17:41
190
“YERİNDE KONUŞUYORUZ” DÜZCE’DE
banner844

Kamunun mesajlarının direkt, yorum katılmadan Anadolu’ya iletilmesi ve ele alınan konularda izleyicinin bilgilendirilmesi ve bilinçlendirmesinin amaçlandığı Yerinde Konuşuyoruz Programı; Yerel ve Bölgesel Televizyonlar Birliği Genel Başkan Yardımcısı Şakir Gürel’in sunumuyla Düzce Belediye Sergi Salonu’ndan 11 Mayıs 2012 Cuma akşamı 21.15-23.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.
Programda Düzce Valisi, Belediye Başkanı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, Rektör, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve ilin topluma mal olmuş öncü kimliklerinin katılımları ile Düzce tüm yönleri ile ele alınıp tanıtılacak.

Program içeriğinde ayrıca; Düzce’nin kültür, sanat ve müziğini temsilen yerel sanatçılar ve Düzceli zanaatkarların ürettiklerinden ve Düzce’nin zengin yöresel yemeklerinden örnekler sunulacak.

Haber: H. İŞCAN

Yorumlar (0)