banner614

YIĞILCA'DA KUR'AN KURSU AÇILIŞINA KATILDI

banner619

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Yığılca ilçesi Gökçeağaç köyünde yapımı tamamlanan, Gökçeağaç Köyü Erkek Yatılı Kur'an Kursunun açılışını gerçekleştirdi.

banner846
Gündem 26.10.2019, 10:32
578
YIĞILCA'DA KUR'AN KURSU AÇILIŞINA KATILDI
banner844

Vali Dağlı, açılış öncesinde Kur'an kursunda incelemelerde bulunarak bilgi aldı. 
Dağlı, gençler için önemli bir binanın açılışına yaptıklarını ifade ederek, şöyle konuştu:


"Çocuklarımız için ne yapsak yeridir. Ne yapsak azdır. İnşallah bu bir başlangıç.


Bundan çok daha güzelini, çok daha iyisini, çok daha modern ve güzel imkanları bu çocuklarımıza sağlayacağız. Burayı çok daha güzel bir gençlik merkezine dönüştüreceğiz."


Konuşmaların ardından İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin ve Belediye Başkanı Rasim Çam, kurdele keserek binanın açılışını yaptı. (AA)

Yorumlar (5)
Yığılcalı 2 yıl önce
Valimizin yanında açılışta güzel insan yığılcalıya güzel hizmetler yap ış Yığılca için geçen dönem gece gündüz çalışmış Muzaffer Başkan ışıl ışıl parlıyor Allah aşkına sekiz aydır yığılcaya çivi çakmamış sadece kıskançlığından dolayı Muzaffer başkanın yapdıklarını yıkmak ve döşekle meşgül Yığılca da yemin ediyorum oy verdiğine bin pişman Rasim çama oy verdiği için Ada'm hiç bir şey yapdığın yok işi güçü cip el gezmek gez bakalım son gezen iyi gezer Rasim Başkan Muzaffer seni mumla arıyoruz
Düzceli 2 yıl önce
Esli başkan halen ne işi var bürokratların yanında herkez yerini bilecek.
üzeyir veli 2 yıl önce
Hayırlı olsun.Ancak kuran kursu açılıyor sayın valimiz orada müftümüz yok ?!!!!
Serdar gürler 2 yıl önce
Gösterişte dindar ama kindar bir nesil yetiştirdiğiniz için eserlerinizle gurur duyun CUMHURİYETİ VE ATATÜRK ilkelerini hiçbir zaman silemeyeceksiniz devran dönecek birgün inşallah herkes hesabını verecek
ney 2 yıl önce
Kuran kursu ile gençlik merkezini bağdaştırabilen var mı? Burada malum tarikatlar cuma günleri sohbet vericek bir çok gencin beynini yıkayacaklar. Ne gençliği ne merkezi ulan!
15°
açık