banner851

banner955

Yığılca Devlet Hastahanesi

Ak Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu iki Bakanın Düzce ziyaretinden ilimizin en büyük kazancının Yığılca Devlet Hastahanesi olduğunu ayrıca Muncurlu'daki Hastahane'nin Acil'inin hizmete girecek olması olarak değerlendirdi.

Gündem 15.11.2009, 13:37
189
Yığılca Devlet Hastahanesi
banner1032

Ak Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu ilimizi ziyaret eden Sağlık Bakan'ı Recep Akdağ ve Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukcu'nun ziyaret etmesi sırasında gündeme gelen Muncurlu Atatürük Devlet Hastahane'sinin Acil servisinin yeniden açılmasına karar vermesinin yanı sıra Yığılca'ya Devlet Hastahane'si yapımının olduğunu söyledi.

Muncurlu'daki Hastahane'nin Acil servisinin yeniden hizmet verir hale getirilmesi için alınmış bir karar vardı birde vatandaşlarımızın taleplerini dile getirmeleri dahada iyi oldu dedi.

Eski fidanlık arazisine yapılacak olan 300 yataklı Hastahane'nin ilimize kazandırılmasının yanı sıra Yığılca'mız için çok önemli gelişme oldu.
Bakan Akdağ ile yapılan görüşmeler sırasında Yığılca ilçemizin sağlık konusunda uzak oluşu nedeniyle sıkıntılar yaşanıyordu bu sıkıntıları Bakan'ımıza ilettik ve Akcakoca'dan sonra Yığılcaya'da Devlet Hastahane'si yapılamasına karar verilmesini en büyük artı olarak kabul edebiliriz dedi.

Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu