banner851

banner614

YİĞİT: SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ

banner619

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı kurumlar tarafından sağlık çalışanları için hazırlanan 150 cerrahi maske, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz’a teslim edildi.

banner846
Gündem 11.04.2020, 15:05 13.04.2020, 11:50
2561
YİĞİT: SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ
banner844

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı kurumlar koronavirüs salgınına karşı çalışan sağlık çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda kurumlarda salgının baş gösterdiği 16 Mart 2020 tarihinden bu yana 21 bin 400 cerrahi maske ile 8 bin 400 adet siperli maske üretimi yapılarak sağlık kurumlarına dağıtıldı. Eğitim kurumlarında günlük 500 siperli maske ile 2 bin 100 adet cerrahi maske üretimi yapılıyor. Son olarak Düzce BİLSEM'de üretilen 150 adet siperli maske İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit tarafından İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz'a teslim edildi. 3 boyutlu yazıcıda üretilen siperli maskeler açılıp kapanma özelliği taşıyor.Konuyla ilgili olarak açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit “Virüs salgınına karşı eğitim kurumlarımız çalışmalarına devam ediyor. Seri olarak maske üretimini sürdürüyor. Sağlık çalışanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.Öte yandan haber peşinde koşan gazetecilere İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ve İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz tarafından maske hediye edildi.

Yorumlar (7)
hamza 1 yıl önce
Evlere neden maske dagitilmiyor nerde bakanlik calisankari nerde maske ureten reklamcilar nerde hani kalici konitlarda hicbiryerde birtane maske yok
Kim 1 yıl önce
8.400 maskeyi kim yapmış Bilsem mi ? Yoksa başka okullar var mı? Varsa neden isimleri yok, Lütfen haberi düzenleyin ,Bu Doğrudan başkalarının üzerinden rol çalmaktadır ayıp
Murat Varlı 1 yıl önce
Hangi okul ne kadar üretiyorsa onu söylemek daha âdil değil mi? Niçin kurumlar arasında adaletsizlik yapılıyor? Âdil rekabet ürün kalitesini artırır, adaletsizlik ise yozlaşmaya neden olur.
Ahmet 1 yıl önce
Şuan rüzgar Bu okul türlerine , koltukta kalmak isteyen Bakan ne diyorsa onu yapar duruşu olmaz
Ali 1 yıl önce
Meslek liseleri mu maskelerden yapıp sayısız dağıtıyor, Müdürüm Bilsem e neden bu kadar ayrıcalık tanınır haberlerde
Öğretmen 1 yıl önce
Murat yiğit Bilsem müdürü mü oldu , haberimiz yok
Zat 1 yıl önce
Ne alaka , tatbiki şuan Bakanımızda hep Bilsemlerden bahsetiyor tv. Lerde sence tuhaf olan şey ne.
Gidip diğer okul türlerini mi destekleyecek
28°
az bulutlu