banner851

banner955

Yıldırımlar Lastik Müşterilerini Bir Araya Getrdi

10 yıldır bölgemizde hizmet vermekte olan Yıldırımlar Lastik Kaplama düzenlendiği organizasyonla müşterelireni biraraya getirdi ve sektördeki yenilikler hakkında bilgilerdirmelerde bulundu.

Gündem 17.05.2010, 16:43
359
Yıldırımlar Lastik Müşterilerini Bir Araya Getrdi

Bir aile şirketi olan ve kaynaşlıdaki fabrikasıyla batıkaradeniz bölgesine 10 yıldır hizmet veren Yıldırımlar Lastik Kaplama müşterileriyle biraya geldi. Hacıdayı sofrasında düzelenen organizasyonda İzmit, Adapazarı, Bolu, Zonguldak ve ilimizdeki müşterlerini biraraya getiren Yıdırımlar Lastık Kaplama fabrikası yönetim kurulu başkanı Ramazan Yıldırım, bayilerimiz ve müşeterilerimizi birbirleriyle tanıştırmak kaynaşmalarını sağlamak sektördeki yenilikler hakkında bilgilendermek amacıyla böyle bir organizasyon yaptık dedi ve kaplama lastiğin kalitesi ve ekonomik ömrü hakkında bigiler verdi. Yenisiyle arasındaki fiyat farkının üçde bir olduğunu belirten Yıldırım, batıkaradeniz bölgesinde geniş bir müşteri potansiyelleri bulunduğunu da konuşmalarına ekledi.
Yemekli organizasyona Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkanı Metin Büyük, Şöförler ve Otomobilciler Odası başkanı Yavuz Yılmaz ve çok sayıda davetli katılırken Rekor Kavuçuk genel müdürüde sektörde yaşanan gelişmeler ve yenilikler hakkında kısa bir sunum yaptıktan sonra katılımcılar canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Haber; H. KAYA

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız