banner851

banner614

YILMAZ VE ÖZLÜ DÜZCE’DE

banner619

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü bir dizi programa katılmak üzere Düzce’ye geldi.

banner846
Gündem 18.11.2017, 15:05 18.11.2017, 18:13
1485
banner844

Milli Eğim Bakanı İsmet Yılmaz bir dizi programa katılmak üzere Düzce’ye geldi. Kaynaşlı gişelerinde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Dursun Ay ve Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin tarafından karşılanan Bakan Yılmaz’ın ilk adresi Düzce Valiliği oldu.


Düzce Valisi Zülkif Dağlı tarafından karşılanan Bakan Yılmaz’a çiçek takdim edildi.Valilik önündeki karşılama törenine protokol üyelerinin yanı sıra Valilik kurum müdürleri de katıldı.
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın Valilik anı defterini imzalamasının ardından Vali Zülkif Dağlı’nın odasında sohbet gerçekleştiren protokol üyeleri birbirlerine karşılıklı hediyeler takdim etti. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milli Eğim Bakanı İsmet Yılmaz’a el yapımı ahşap bir rahle hediye ederken; Bakan Yılmaz ise Bakan Özlü ve Vali Dağlı’ya üzerinde “Allah birdir.” yazan bir tablo hediye etti.  Valilikteki programın ardından Milli Eğim Bakanı İsmet Yılmaz ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen “Annem Varsa Ben de Varım Kitap Okuma Projesi” tanıtım toplantısına katıldı.Özlü ve Yılmaz Kültür Merkezi’nde tanıtım toplantısı gerçekleştirilen proje sonrasında Merkez Osman Kuyumcu Anadolu Lisesi, Yığılca İmam Hatip Lisesi, Yığılca Çok Programlı Lisesi Ek Binası ve Merkez Bahçeköy Okulu’nun salonunun da açılışını yapacak.Son olarak Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret edecek olan iki bakan AK Parti İl Teşkilatı’na da gidecek.

Haber: Ö. YILMAZ 

Yorumlar (6)
Selam 4 yıl önce
Bizim ülke neden değişmez kendisini değil de vekilini üstün görür,bu aşağılık kompleksini aşamayan toplumlar sittin sene gelişemez. Biz halkız be vekilinden tut cumhurbaşkanına kadar onlar bizim önümüzde eğilmeli ama nerde.
"₺ 4 yıl önce
"çilimli MYO binası acıklanmadı. İlgiliye
Nasıl bir ulkeyiz 4 yıl önce
Ta kaynaşlı gişelerinden karşılamaya git.Kraldan çok kralcı bir halkız.Ne zaman normal olacaz.Bakan senin seçtiğin temsilcin, o sana gelmeli.Bu zihniyet görüntüler değişmeli artık
Önemsiz 4 yıl önce
Birileride çilimli imamhatipin ek binasıyla ilgilense keske
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
ŞEHRİN O ZAMANKİ SİYASİLERİNİN İSMET BEY'İN KARDEŞİNİN BAŞINI NASIL YEDİĞİNİ DE ANLATTINIZ MI?
Öğrenci 4 yıl önce
şu fatih projesinde liselilere dağıtılacak olan tabletler de konuşulmalı