banner851

banner955

Yılmaz'a cevap bu hafta gelecek !

Mustafa Yılmaz,basın toplantısı yaparak OSB konusunda MHP İl Başkanı Kenan Ilgaz'a cevap vermişti.Ilgaz ise cevabını bu hafta vereceğini belirtti.

Gündem 26.10.2008, 14:21
259
Yılmaz'a cevap bu hafta gelecek !
banner1032

Organize Sanayi Bölgesi ve Uğur Suyu'na atılan atıklar konusu uzun süre gündemdeki yerini korumuş ve bu konuda değişik kesimlerden açıklamalar gelmişti. Son olarak Beyköy Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz bu konulara cevap vermiş ve OSB konusunda MHP İl Başkanı Kenan Ilgaz'a yüklenerek Ilgaz'ın da ortağı olduğu firmanın bu konuda yolsuzluk yapması konusuna değinmiş bu doğrultu da belgelerle açıklamalarda bulunmuştu.

Ilgaz'ın bu konuya tepkisi ise fazla gecikmeyecek. Konu ile ilgili ne zaman açıklama yapacağını belirten Ilgaz, geçen hafta Ankara'da düzenlenen toplantıya katılacağı için açıklama yapamadığını ama bu hafta içinde gereken açıklamaları yapacağını belirtti. Ilgaz'ın kendisi ve ortağı olduğu firmaya yönelik yapılan açıklamalara belgeli cevap vermesi beklenirken Başkan Ilgaz'ın açıklamasının ardından konuya nasıl bir bakış açısı kazandırılacağı açıklamanın ardından netlik kazanacak.

i

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu