banner851

banner614

YILMAZ’DAN İADEYİ ZİYARET

Vali Adnan Yılmaz iadeyi ziyaretlere başladı. İlk ziyaretini Belediye Başkanı İsmail Bayram’a gerçekleştiren Yılmaz, vatandaşa hizmet konusunda birlikte çalışmak gerektiğini vurguladı.

banner619
Gündem 10.09.2012, 15:25
202
YILMAZ’DAN İADEYİ ZİYARET

Göreve yeni başlayan Vali Adnan Yılmaz, ziyaretlerini sürdürüyor.Vali Yılmaz,bugün Belediye Başkanı İsmail Bayram’a iade-i ziyarette bulundu.
Yılmaz, ziyareti sırasında Başkan İsmail Bayram tarafından belediye önünde karşılandı. Belediye binasını güzel bulduğunu ifade eden Vali Yılmaz ‘ güzel bir hizmet mekanı oluşturulmuş’ dedi.
Vali Adnan Yılmaz, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarına iadeyi ziyaret gerçekleştirdiğini belirtirken ‘Bu bir ilk ama devamı gelecek’ dedi.
Vali Yılmaz, Düzce’nin sorunlarını da bildiklerini vurgulayarak ‘ Vatandaşın ihtiyaçlarının karşılanması için birlikte hareket edeceğiz ve biz birlikte başaracağız. İnsanlara, hizmeti seviyoruz. Vatandaşlarımıza çözüm ve sonuç odaklı hizmet sunma çabasındayız.”şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı İsmail Bayram da Vali Adnan Yılmaz’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek ‘Valimizin birçok işe imza atacağına inanıyorum’ dedi.

Haber; S. KAŞKIR

banner844
Yorumlar (0)