banner851

banner614

YILMAZ’DAN MANİDAR AÇIKLAMA

banner619

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’in geçtiğimiz günlerde “Yedigöller bizim evimiz. Bir insan ne kadar evine sahip çıkarsa bizde ömrümüz yettiğince Yedigöller’imize sahip çıkacağız.” sözlerine Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz manidar bir açıklamada bulunarak, “Tekrar Bolu’ya bağlanmak istiyor olabilirler” diye konuştu.

banner846
Gündem 31.08.2015, 11:10
3389
YILMAZ’DAN MANİDAR AÇIKLAMA
banner844
Yedigöller’in Bolu’ya mı yoksa Düzce’ye mi ait olduğu tartışması devam ediyor. Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit geçtiğmiz günlerde Yedigöller’in Düzce’nin bir değeri olduğu açıklamasında bulunmuş, ilçede yeni yapılan caddeye, Yığılca balına ve dükkanlara Yedigöller ismi verilmişti.

Bu gelişmelerin ardından Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’dan Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit için manidar açıklamada bulunarak, “Tekrar Bolu’ya bağlanmak istiyor olabilirler” diye konuştu.

Yılmaz, “Yani Yığılca Belediye Başkanımızın Yedi göllerle ilgili güzellik dolayısıyla sahiplenmesi bizi onurlandırır. Ama biliyorsunuz, bu bölgeler değil Düzce de bize bağlıydı yeni ayrıldılar. Tekrar Bolu ya bağlanmalarını istiyor olabilirler” diyerek şok açıklamada bulundu. Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’in bu şok açıklamaya nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu oldu.
Yorumlar (11)
düzceli 6 yıl önce
adam gibi adam olan koltuğunun hakkını veren koltuktan güç alan değil koltuğa güç veren yığılca belediye başkanını bir düzceli olarak kutluyorum
DAYIOĞLU 6 yıl önce
MUZAFFER BAŞKAN KONUŞTUKÇA BATIYORSUN.
yığılcalı 6 yıl önce
resmi tapu ve arazi kayıtlarına gidin bakın araştırın sorun yedigöller yığılca sınırları içerisindedir
bolu duzce 6 yıl önce
eskıden olsa duzcedekı ADAM lar boludan kımsenın konusmasına ızn vermezdı.
has düzceli 6 yıl önce
oraya buraya bağlanmak isteyen sevigili hemşerilerim sizin bir yere bağlanmanıza gerek yok zaten mala bağlanmışsınız. akıllı olun beğenmeyen yolu biliyor defolsun gitsin.
orhan 6 yıl önce
en son hepinizi Kastamonu sancağı altında toplıcam
bağlasınlar memnun oluruz 6 yıl önce
valla boluda medeniyet var bağlasınlar harika olur tüm düzceyi
nerdeydiniz 6 yıl önce
ereğli daha yakın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
parçalı bulutlu