banner851

banner614

YILMAZ:SÖZ ALDIK

Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk’ten Düzce’ye 300 öğrenci kapasiteli spor lisesi sözü aldığını söyledi. Vali, Galatasaray’a Uygun bir yer göstereceklerini söylerken, Öztürk ise görevimi aldım gidip ödevimi yapacağım dedi.

banner619
Gündem 04.10.2012, 18:50
265
YILMAZ:SÖZ ALDIK

Aslen Düzceli olan Galatasaray Kulübü başkan yardımcısı Adnan Öztürk akşam saatlerinde işadamı Ragıp Gökesaoğlu’nun davetlisi olarak Düzce’ye geldi. Öztürk, Vali Adnan Yılmaz, Baş Savcı Ramazan Solmaz ve iş Adamları ile birlikte orta çarşıda bulunan bir köftecide akşam yemeği yedi.

Yemekten sonra gazetecilere açıklamalarda bulunan Vali Adnan Yılmaz, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk’ten Düzce’ye 300 öğrenci kapasiteli bir spor lisesi yatırımı sözünü aldığını söyledi.

Yılmaz,”Eğitim ve öğretimde ilimiz hak ettiği yerde değil. Eğitim ve öğretimde çok üst sıralara çıkmak zorundayız. Düzce’nin eğitim öğretime katkı sağlaması Düzce’de spor lisesi neden olmasın? Başkanımızdan Düzce’mize lise düzeyinde bir spor lisesi talep ettim. 

Yorumlar (0)