banner851

banner614

YİNE TERMİNAL YİNE SORUN!

banner619

Düzce'de henüz birkaç yıl önce yapılan terminaller bir bir dökülüyor. Sık sık sorunlarla adından söz ettiren Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali'nden sonra bu kez Akçakoca Terminali akan çatısı ile gündeme geldi.

banner846
Gündem 29.10.2017, 16:23 31.10.2017, 09:35
2390
banner844

Şehirler için olmazsa olmaz ihtiyaçlardan olan modern terminallere il olmasının üzerinden uzun yıllar geçmesi sonrası kavuşan Düzce ve ilçelerinde "Sıkıntı bitti" derken şimdi de baş gösteren sorunlar haberlere konu olmaya devam ediyor. Bu kez şikayetin adresi Akçakoca...

Akçakoca Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin her yağışlı havada akan çatısı esnafları mağdur ediyor.

Akçakoca Gazetesi'nde yer alan habere göre; geçtiğimiz sene de birçok noktadan çatısı akmaya başlayan terminalde, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici bizzat giderek inceleme yapmış, sonrasında bakım işi bir firmaya verilerek sorun giderilmişti.

Fakat yağmurların başlamasıyla birlikte çatının bazı bölümlerinin akmaya başladı. Belediye terminalinde kafe işletmeciliği yapan Mesut Ustabaş, 5 yıldan beri çatının aktığını buna rağmen belediye yetkililerinin kalıcı bir çözüm sağlayamadıklarını söyledi.

Ustabaş yaptığı açıklamada, "5 yıldır bu binanın çatısı akıyor, bu binanın çatısını yapanlar da yaptıranlar da bir sorumluluktan uzaklar. Hizmetleriyle övünen belediyemiz, 5 yıl önce yapılan bu inşaatın tamiratını yapamaz hale geldi. İlgililere, yetkililere sesleniyorum, bizi bu dertten kurtarın, belediyecilik anlayışı bu olmamalı." dedi.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (5)
Yuri 4 yıl önce
Müteahhitler amcaoğlu, dayıoğlu, kapı komşusu vb. olduğu sürece daha çok sıkıntı çıkar :)
mustafa37 4 yıl önce
Ne kadar çok muhalifsiniz ya. Her şeyi beğenmiyorsunuz. Tamam yeni bina elbette eksiklikler olacak. Önemli olan olan eksikliklerin görülüp müteahhit firmaya tamamlatılması. Sorun yapmayın her şeyi.
ne alaka 4 yıl önce
5 yıldır ekmek teknesine su damlıyo, adamda sizin dediğiniz gibi belediyeye sesleniyo ilgilenin diye. bld de müteahhit firmaya iletir veya bizzat ilgilenir diye. söylemesi hizmet istemesi ile ne alaka mualefet olmak??
Ali 4 yıl önce
Çözümü çok basit yapan müteahhitten parasını fazla fazla alacaksın
MEMUR 4 yıl önce
DÜZCEDEN BIKTIK AKÇAKOCADA BAŞLADI AMA DÜZCEDEN DAHA KÖTÜ OLAMAZ.