banner851

banner614

YOL ÇALIŞMALARINA SAĞANAK YAĞMUR ENGELİ

banner619

Düzce-Zonguldak yolunda geçtiğimiz hafta meydana gelen heyelanın ardından bölgede başlatılan alternatif yol çalışmaları sağanak yağış nedeni ile durma noktasına geldi.

banner846
Gündem 01.04.2021, 15:15
1326
YOL ÇALIŞMALARINA SAĞANAK YAĞMUR ENGELİ
banner844

Düzce-Zonguldak Karayolu'nda geçtiğimiz hafta heyelan meydana gelmiş, yolda 90 metre çökme olmuştu. Düzce'yi Karadeniz'e bağlayan yolda meydana gelen heyelan sonrasında bölgede alternatif yol yapılma çalışmalarına başlandı.

Devam eden çalışmalar, etkili olan sağanak yağmur sebebiyle zaman zaman durma noktasına geldi. Yağışın ardından çalışmaları hızlandıran ekipler, hava şartlarının el vermesi halinde Pazartesi gününe kadar alternatif yolu açmayı planlıyor.

Öte yandan D-655 Karayolunu kullanarak Zonguldak'a gitmek isteyen sürücüler Sakarya-Kocaali'ye, Zonguldak'dan Düzce'ye gitmek isteyen sürücüler ise Ereğli-Zonguldak-Bolu yoluna yönlendiriliyor. (İHA)

Yorumlar (1)
CAN 4 ay önce
DÜZCE AKCAKOCA YA ADAM GIBI OTOBAN YAPIN BUNE REZILIK YA YAPIN DÜMDÜZ KÖPRÜLÜ VIYADÜKLÜ YOKUS CIKMAYA GEREK YOK YANINADA TIRANVAY HATDI AMA BU YAZDIKLARIMI YAPACAK YÜREKLI PILANLI IS YAPAN YOK HEP UYDURMA YAMA YOL