banner851

banner955

YOL TRAFİĞE KAPATILDI

D-655 Akçakoca-Düzce D655 karayolu Dadalı - Çiçekpınar Köyü mevkiinde yolda meydana gelen çökme ve çatlaklar nedeniyle yol çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Akçakoca'dan Düzce yönüne ağır tonajlı araçlara, otomobil ve yaya geçişine izin verilmediği öğrenildi. Akçakoca Kaymakamlığı tarafından yapılan yazılı açıklaya göre acil durumlarda küçük araçlar ve ambulanslar için Deredibi - Şifalisu yolu kullanilabileceği aktarıldı. Karayolları şubesi tamir ekiplerinin yolda çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

Gündem 26.03.2021, 18:14 27.03.2021, 10:04
6295

Alınan bilgiye göre D-655 Düzce Akçakoca karayolu Tepeköy - Çiçekpınar Mevkii arasında meydana gelen çökme ve çatlaklar nedeniyle yol çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Akçakoca'dan Düzce yönüne ağır tonajlı araçlara, otomobil ve yaya geçişine izin verilmediği öğrenildi. Akçakoca Kaymakamlığı tarafından yapılan yazılı açıklaya göre acil durumlarda küçük araçlar ve ambulanslar için Deredibi - Şifalisu yolu kullanilabileceği aktarıldı. Karayolları şubesi tamir ekiplerinin yolda çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

EKİPLER ÇALIŞMA BAŞLATMIŞTI

Karayolları ekipleri D-655 Akçakoca karayolu Çiçekpınar Köyü mevkiinde yol çalışması başlatmıştı. Çalışmalar nedeniyle, D-655 Karayolunun Düzce istikameti tamamen trafiğe kapatılmıştı. Akçakoca’dan Düzce’ye araç geçişine izin verilmezken, 1 saatlik çalışmaların ardından trafik yeniden açılmıştı.

TEPEKÖY ÇİÇEKPINAR MEVKİİ ARASINDA ÇÖKME YAŞANDI

Akçakoca, Alaplı, Ereğli ve Zonguldak yönünden gelen ağırtonajlı araçların trafik ekiplerince Akçakoca sapağında bekletildiği öğrenildi.

AKÇAKOCA KAYMAKAMLIĞI'NDAN DUYURU

Akçakoca Kaymakamlığı tarafından yapılan duyuruda, "Akçakoca-Düzce D655 karayolu Dadalı - Çiçekpınar Köyü mevkiinde yolda meydana gelen çökme ve çatlaklar dolayısıyla karayolu her iki istikamette güvenlik nedeniyle 26.03.2021 tarihi saat 20:00 itibariyle trafiğe kapatılmış olup acil durumlarda küçük araçlar ve ambulanslar için Deredibi - Şifalisu yolu kullanilabilecektir. Karayolları şubesi tamir ekipleri çalışmalarını sürdürmekte olup yol güvenli şekilde açılana kadar trafik uygulamasının bu şekilde olacağı kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadeleri aktarıldı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
tatar 2 yıl önce
aylardır belliydi orasının çökeceği
çok ihmal edildi
Yeni Sayımız