banner851

banner614

Yönetimde Düzce'den 3 isim var.

Dün yapılan Türkiye Muhtarlar Derneği Genel Merkezi'nin 12. Olağan Genel Kurulu sonucunda mevcut Dernek Başkanı Ramazan Özünal yeniden Genel Başkan seçildi.

banner619
Gündem 01.06.2009, 16:04
203
Yönetimde Düzce'den 3 isim var.

Bir dönemdir Türkiye Muhtarlar Derneği Başkanlığı yapan Ramazan Özünal dün yapılan Türkiye Muhtarlar Derneği Genel Merkezi'nin 12. Olağan Genel Kurulu sonucunda yeniden Genel Başkan olmaya hak kazandı. Özünal'ın yönetim kurulu listesinde Düzce'den de 3 isim bulunuyor.

Düzce Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Yılmaz'ın konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere verildi:

“Türkiye Muhtarlar Derneği'nin kurucularından ve camiaya 35 yıldır emeği geçen Behiç Ayaydın'ın Divan Başkanlığı'nı yaptığı Türkiye Muhtarlar Derneği Genel Merkezi 12. Olağan Genel Kurul'da toplam delege sayısı 443 olup 340 delege oy kullandı ve Başkanlık için iki aday yarıştı. Genel Başkanlığa adaylardan mevcut Genel Başkan Ramazan Özünal 275 oy, Hüseyin Akdeniz 64 oy almış olup Ramazan Özünal güven tazelemiştir. Türkiye Muhtarlar Derneğimizin Genel Merkezi'mizde çok önemli bir yeri olan Düzce Muhtarlar Derneği Şubesi, bu dönemde en iyi şekilde temsil edilmiştir. Ramazan Özünal'ın listesinde Düzce'den Bakan Zorlu ve Sayın Akıncı Özyıldırım yönetimde, Şube Başkanlarından Aydın Dursun da Denetleme Kurul Üyesi olarak görev alarak Düzce isimle temsil edilme fırsatı yakalamıştır.”

Yorumlar (0)