banner851

banner614

YÜREĞİMİZ YANIYOR

MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz, "Gittikçe artan ve ardı ardına meydana gelen terör olaylarında şehit düşen vatan evlatlarımızın acısını hissettiğimiz bu günlerde Afyon'da 24, Hakkari'de 4 mehmetçiğimiz, Bingöl'de 8 polisimiz şehit olması hepimizin yüreğini yaktı" dedi.

banner619
Gündem 17.09.2012, 16:04
187
YÜREĞİMİZ YANIYOR

"İktidarın teröristlere vermiş olduğu tavizlerin sonucunda düşmüş olduğu aciz durumun neticesi olarak, her gün şehit haberlerini duymak bizleri kahretmektedir" diyen Danışmaz, "Kör bir insana rengi anlatmak nasıl imkansız ise bu iktidara da terörü anlatmak artık imkansız bir hal almıştır. Terör konusunda kendilerine her türlü desteğin verilmesine rağmen, hükümetin başarısız politika izlemeleri, bizleri kara kara düşündürmektedir.” Diye konuştu.
“Bizler, 20 yaşına kadar büyütüp askere gönderdikleri Kınalı kuzularını, üzerine bayrak sarılı tabutla teslim alan ana ve babaların acısını anlıyoruz. Acaba yetkililer o Mehmetçiklerin nöbetlerinde uyudukları için değil de, kendilerinin uyudukları için şehit olduklarını ne zaman anlayacaklar. Eğer ki, gücünüz yetmiyor ise, o onursuzları bırakın bizlere gerekenleri yapalım. Çünkü bizde vatanları uğruna şehit olan o askerler gibi onursuzca yaşamaktansa, vatan için kurşun yiyip toprak altında şerefle yatmayı tercih edenlerdeniz.”diyen Danışmaz,  şehitlerimize Allah'tan rahmet, acılı aileleri ve Türk Milletine başsağlığı diledi.

banner844
Yorumlar (0)