banner851

banner614

YÜREK BURKAN VEDA...

Düzceli iş adamı İbrahim Gösterişli'nin damadı Emniyet Müdürü Vefa Karakurdu ile birlikte 5 şehit polis için İstanbul Emniyeti'nde gerçekleştirilen törende duygusal anlar yaşandı. Şehit Karadurdu'nun çocukları, tabutun başına gittiğinda gözyaşlarına hakim olamadı.

banner619
Gündem 11.12.2016, 17:03
4390
YÜREK BURKAN VEDA...

İstanbul'da meydana gelen terör saldırıları sonucunda şehit düşen polisler için bugün Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi. Düzceli iş adamı İbrahim Gösterişli'nin damadı olan Emniyet Müdürü Vefa Karakurdu ile birlikte 5 polis için gerçekleştirilen törende duygu dolu anlar yaşandı. Şehit Emniyet Müdürü Vefa Karakurdu'nun ailesinin de yer aldığı törende, kızı ve oğlunun babalarına vedası yürekleri burktu. Veda etmek için babalarının tabutunun başına giden şehit çocukları, gözyaşlarına hakim olamadı. Bir polis memurunun eşlik ettiği şehit çocukları, babalarına fotoğrafına bakarak duygusal anlar yaşandı. Şehit polisler düzenlenen törenin ardından memleketlerine uğurlandı.

banner844
Yorumlar (1)
melek 5 yıl önce
Yarabbi sehidlerin hurmetine bugece edilen dualar hurmwtine senbu dinsizlwri helaket mazlumlarin gozyaslariyla swhidlerin kanlariyla onlari bog yarabbi hicsucu olmadan bukadar yavrularimiza kiyanlarin ebilehep gibi ellerini ayaklarini ayaklArini kurut yarabbi