banner851

banner955

ZABITA ÇEKÇEKLERE EL KOYDU

Düzce Belediyesi atık toplayıcı aracı olarak da bilinen çekçeklere yönelik denetimler gerçekleştirdi. Çoğunluğunu yabancı uyruklu şahısların oluşturduğu ve lisansları olmadan dolaşan atık toplama araçlarının oluşturduğu düzensizliği ortadan kaldırmak üzere yürütülen faaliyetler kapsamında birçok araca el kondu.

Gündem 16.08.2022, 15:24 16.08.2022, 17:55
2921
banner1032

Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri, trafiğe çıkma kurallarını ihlal ederek sürücüleri ve yayaların can sağlığını tehdit eden çekçek araçlarına el koydu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın genelgesi ile yetkilendirilen Düzce Belediyesi, hem çevre kirliliği hem de trafiği olumsuz yönde etkileyen lisanssız ve belirlenen saatler dışında atık toplayan kişilere yönelik denetim düzenledi.

Geçtiğimiz aylarda atık toplama belgesi bulunmayan şahıslara yönelik bilgilendirmenin yapılmasının ardından yapılan denetimlerde lisansı olmayanların malzemelerine ve araçlarına zabıta tarafından el kondu.

KASA KAFESLERİ SÖKÜLDÜ

Zabıta ekipleri çekçek araçlarının arkasına konulan kafesleri sökerek eski haline getirdi. Çekçeklerde bulunan atık malzemeler ise Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Katı Atık Ayrıştırma, İşleme ve Enerji Üretim tesisinde dönüştürülmek üzere alındı.

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, çekçek lisanslarını çıkaranlara araçlarının teslim edileceğini bildirdi.

banner844
Yorumlar (9)
Halk.. 2 ay önce
Cekcekleri simdide free kullaniyor bu arsizlar..yuklemisler arkasina kartonlari gidiyor...birisinn arabasinn önüne füsecek al sana kan davasi...
ÇEK İP GİDİN.. 2 ay önce
SURİYEDE KARNAVAL VAR..NERDE İÇ SAVAŞ..BİZİM PKK LI DEDİĞİMİZ KİŞİLER GİBİ BURADAKİLERDE..YAVAŞTAN YOL ALMAĞA BAŞLASINLAR .YOKSA DURUM DAHADA VAHİM HALE GELİP YARIN BUNLARDA BAŞ KALDIRACAKDIR..ÇEKÇEKLERİNİZİ BIRAKIN ÇEK İP GİDİN..SİZDEN ÇOK RAHATSIZIZ...
halk 2 ay önce
SURİYENIN MAMARİTA KASABASINDA KARNAVAL VAR.BURADAKİLER ORANN İŞE YARAMAZLARI SUÇLULARI DEMEKKİ.HİÇ SAVAŞ FALAN YOK.ATTI BUNLARI NU ÜLKEYE ÜLKESİ PIRIL PIRIL OLDU..BİZDE UĞRAŞALIM BU HERİFLERLE.YARIN BİZDEDE HUZURSUZLUK ÇIKARACAKLAR NET....
halk 2 ay önce
cedidiyede göksel sokakda var birtane..adam nereye saklayacağını şaşırıyor zabıtalardan.İkide bir kaldırıma çıkartıp 2 aracın arasına soteliyor.
ANGRY 2 ay önce
bu arabalardan nefretlik geldi.plakası yok numarası yok..tuhaf tuhaf insanlar kullanıyor...ne zaman gidecek bunlar
halk 2 ay önce
lütfen bunları geceleri işleri bitince toplanma alanı sağlayın.numaralandırın..bu insanların bazılarında tuhaf hareketleri var.elimizi kana bulamayalım.Neden numaraları yok.Birşey yapsa kaçca gitse ülkesine bul bulanilirsen...Zaten hepten gitsinler.
Madur 2 ay önce
Bıktık bu üç tekerleklere. Bunlar çıktığından beri bahçede evin önünde hiçbir şey bırakamıyoruz geçen kuyunun üstündeki tulumbayı da çaldılar yeter artık
Ömer 2 ay önce
Cumhuriyet mahallesine baksınlar her yer dolu.Ne saat dinliyorlar ne devletten korkuyorlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
parçalı bulutlu