banner851

banner955

ZABITA’DAN ŞİKÂYETLERE ANINDA MÜDAHALE

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri ana caddeler üzerinde park yasağı olan alanlar ile özellikle okul bölgelerinde yaşanan sıkışıklıkların önüne geçebilmek için denetimlerini sıklaştırdı. Ekipler Aydınpınar Caddesi başta olmak üzere kaldırım parklarının yoğun yaşandığı alanlarda denetim gerçekleştirildi.

Gündem 28.09.2022, 09:45 28.09.2022, 13:20
496

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü Yunus ekipleriyle birlikte ana arterler başta olmak üzere trafik yoğunluğunun yaşandığı okul alanlarında denetim gerçekleştirdi.


Ekipler; Saatçıgil Caddesinden Aydınpınar Caddesine, Eski Akçakoca Caddesinden Atatürk Bulvarına birçok bölgede gerçekleştirilen denetimlerde kaldırım ve yol işgaline karşı araç sahiplerine megafonla uyarıda bulundu.  Uyarıları dikkate alarak araçlarının başına geçen sürücülere herhangi bir cezai yaptırım uygulamazken, anonslara uymayan araçlar için ise işlem başlattı.

Denetimlerle ilgili açıklamalarda bulunan Zabıta Müdürlüğü, “Müdürlüğümüze bağlı trafik ekiplerimiz, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü Yunus ekipleri ile birlikte ana arterlerde ve şehir merkezi içerisinde trafik yoğunluğunun yaşandığı özellikle okul bölgelerinde denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz.

Vatandaşlarımız tarafından ALO 153 çağrı merkezimize gelen şikâyetlerle birlikte sahada yaptığımız denetimler neticesinde yaya kaldırımlarını işgal eden veya yaya geliş ve gidişlerini engelleyen araçlara uyarılarımızı yapıyoruz. Gereken araçlara cezai işlem uygulanmasını sağlıyoruz. Sürücülerimizin, araç parkının yasak olduğu alanlara park etmemeleri konusunda dikkatli olmasını rica ediyoruz” dedi.

Yorumlar (6)
Şampiyon 2 ay önce
Bir Düzceli olarak çalışmaları sahada göremiyoruz
ÇOBAN MEVKİ 2 ay önce
ÇOBAN MEVKİ SARAY EKMEK ÖNÜNE Bİ GİDİP HABER YAPABİLİRMİSİNİZ.
TRAFİK ŞUBE EKİPLERİ HİÇ KULLANMIYOR VEYA DENETLEMİYOR MU ORAYI.
YAY OLARAK KALDIRIMDAN DEĞİL RESMEN YOLDA YÜRÜYORUZ.
DÜŞÜNCESİZ ARAÇ SAHİPLERİ RESMEN KALDIRIMI OTOPARK OLARAK KULLANIYOR.
VATANDAŞ 2 ay önce
HİÇ BİR ŞEY DEĞİŞMEYECEK, YILDA BİR DEFA DENETİMLE BU İŞ ÇÖZÜLMEZ SÜREKLİLİK OLMALI
Ahmet hakan 2 ay önce
Birğün yapmakla olmuyo bu işler şimdi eski kızmesleğin oraya ve kapalı otaparkın orya bakın göstermelik değil kalıcı iş yapsınlar millet zaten kural dinlemiyo umrumda değil cezaları komik rakam değil yğkseltin kardeşim yapın iki binlira bakalım bırakıyolarmı
Zamansız 2 ay önce
Bol bol uyarı yapın başka bişey yapmayın
düzceli 2 ay önce
cezalar ve kararlar sadece alt kesim için. parası olan ya ceza almıyor yada cezayı ödeyip o kaldırımı satın almış oluyor.
Yeni Sayımız