banner614

ZEKERİYA BEŞYÜZ VE AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

banner619

Kültür ve Turizm eski Bakanı ve Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Erkan Mumcu, Düzceli tanınmış iş insanı Zekeriya Korkmaz’ın (Beşyüz) oğlunun düğün törenine katılmak üzere Düzce’ye geldi. Nikah şahitliği de yapan Mumcu, “Zekeriya Beşyüz abim, benim çok değer verdim ender büyüklerimden birisidir. Onun daveti üzerine, Düzce’ye geldim. Allah herkese böyle sıkı dostluklar nasip etsin” dedi.

Gündem 29.11.2020, 16:40 30.11.2020, 10:32
8295
banner785

Korkmaz ve Bilgin ailelerinin mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı. Düzce’nin tanınmış iş insanlarından ve aynı zamanda Düzcespor Yönetim Kurulu Üyesi olan Zekeriya Korkmaz’ın (Beşyüz) oğlu Ömer Korkmaz ile Zeynep Bilgin, düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.

Koronavirüs salgını nedeniyle yoğun önlemlerin alındığı düğün töreninde iş ve siyaset dünyası bir araya geldi. Kültür ve Turizm eski bakanı, Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Erkan Mumcu’nun da katıldığı düğün töreni boyunca genç çiftin mutlulukları yüzlerinden okundu.

Zeynep ve Ömer Korkmaz çiftinin nikah şahitliğini ise Kültür ve Turizm eski Bakanı Erkan Mumcu, Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kapoğlu, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli yaptı.

Törende bir konuşma yapan eski Bakan Erkan Mumcu, “Zekeriya Beşyüz abim, benim çok değer verdim ender büyüklerimden birisidir. Onun daveti üzerine, Düzce’ye geldim. Allah herkese böyle sıkı dostluklar nasip etsin. Ben genç çiftimizi tekrar tebrik ediyor ve ömür boyu mutlu olmaları temennisinde bulunuyorum.” dedi.

Kıyılan nikahın ardından, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, evlilik cüzdanını geline takdim etti.

Öncü Medya ailesi olarak Zeynep ve Ömer Korkmaz çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (13)
Rahim Yılmaz 2 ay önce
Düzce de bir iyilik hareketiyle bir efsane. Olan 500 namiyle çok sevilen Zekeriye arkadaşımızın evladına gelini kardeşimize iki dünya saadeti diliyorum
Hasan Kudal 2 ay önce
Herşey güzeldi, hayırlı uğurlu olsun. Mutluluğunuz daim olsun. Salgına rağmen nezih bir katılım vardı. Dostları görme fırsatı oldu.
Ahmet Aycan 2 ay önce
Harman yel ile düğün dostlar ile yapılır der büyüklerimiz.Biz bu değerli Düzce eşrafının düğününe katılamasakta kalben beraberdik.Allah yuvasını kuran gençlerimizde mutluluk ve sağlık versin
Hasan Kudal 2 ay önce
Hayırlı uğurlu olsun, mutluluğunuz daim olsun. Herşey güzel di. Eski dostları görme fırsatı oldu bundan dolayı her iki aileye teşekkür ederim.
Mustafa 2 ay önce
Allah hayırlı uğurlu etsin mesut bahtiyar etsin bir yastıkta kocatsın
murat zurnaci 2 ay önce
hayırlı uğurlu olsun ömür boyu mutluluklar dilerim zekeriya beşyüz düzcenin abisidir duzceye çok çok fazlasıyla iyilikleri olmuştur herşeyin en güzeline layıktır duzceye ve duzcelilere içerde ve dışarda her zaman faydası olmuştur aksi yorum yapan arkadaşlarıda anlamış degilim zekeriya korkmaz #beşyüz #düzcenin ve turkiyenin abisidir
Vatandaş 2 ay önce
500 kişi toplanıyorsunuz sonra Düzce'de salgın neden artış gösteriyor diyorsunuz.
Kaptan 2 2 ay önce
Yok korkmaz, yok beşyüz, yok mumcu falan filan.
Öncü RTV haber bunun neresinde?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
parçalı bulutlu