banner851

banner614

Ziyaretlerde Birlik Mesajları Verildi

banner619

Saadet Partisi İl Başkanı Selim Gökdemir ve Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Evren Kuşçuoğlu DESOB'u ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, Selim Gökdemir'den övgüyle bahsetti.

banner846
Gündem 29.12.2010, 17:50
198
Ziyaretlerde Birlik Mesajları Verildi
banner844

Bugün DESOB'u iki siyasi parti ziyaret etti. İlk konuklar Saadet Partisi İl Başkanı Selim Gökdemir ve yönetimiydi. Ziyarette konu siyasetti. Saadet Partisi İl Başkanı Selim Gökdemir, kendilerinin iktidar olmalarının önemli olmadığını, kendi görüşlerinin iktidar olmasını istediklerini dile getirdi. Selim Gökdemir, “İktidar milleti temsil etsin. Kemal Kılıçdaroğlu Başbakan olsun ama gitsin namazını da kılsın.” DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı da Selim Gökdemir'den övgüyle bahsederken, kendisinin bakış açısını, temiz, iyi niyetli bir şeyler yapmaya çalıştığını ve gayretli olduklarını ifade etti. Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Gökdemir, şöyle konuştu, "Kayıkçının görüşleri beni mutlu etti. Düzce esnafına vermiş olduğu desteklerinden ötürü kendisini kutluyorum." Konuşmaların ardından Kayıkçı'nın Numan Kurtulmuş vakası ikinci Erdoğan vakasıdır söylemine Gökdemir'den de destek geldi.

DESOB'un ikinci konuğu ise Cumhuriyet Halk Partisi'ydi. CHP Merkez İlçe Başkanı Evren Kuşçuoğlu ve yönetim kurulu üyeleri DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ile bir araya geldi. Ziyaret esnasında, Cumhuriyet Halk Partisi'nin değişimi sonunda, edindiği yeni politikalardan ve Esnafla ilgili çözüm önerilerinden bahsedildi. Ziyaretin sonunda Birlikten kuvvet doğar mesajı verildi.

Haber; Y. ÇALIŞKAN

Yorumlar (0)