“ İYİ YOLDAYIZ.”

Teknik adam Ercüment Çoşkundere, Kırklarelispor ile son bir hazırlık maçı oynayacaklarını da belirterek, “ Kırklarelispor ile yapacağımız  bu maçtan sonra antrenman sayısı teke düşecek. O süreçte daha iyi ve diri bir takım olacağımızı düşünüyoruz. İyi yoldayız buna inanıyorum, iyi bir takımız.” dedi.

 “2. LİG’DE HEDEF KOYMAK İSTİYORUZ.”

“Hazırlık maçları bizlere bir ölçüdür, oyunculara da ölçüdür ve sizlere de ölçüdür. Sonuçta, 3. Lig’den çıkma bir takım. 2. Lig’de hedef koymak istiyoruz. Bu gerginlikler oyunun içinde olacak. Oynadığımız Kocaelispor ve Sarıyer takımları deneyimli takımlar. Şeklinde açıklamasını sürdüren Çoşkundere, “Bu ligin seviyesi ile alakalı oyuncular kendilerini değerlendirecek, bizde kendimizi değerlendireceğiz, inşallah iyi bir takım olacağız. O ışığı veriyoruz. Takım olmak kısa bir süre işi değil. Yaklaşık 25 günlük bir çalışma var. 25 gün çok kısa bir süre ama maça hazırlanacağız.” İfadesinde bulundu.

Ayın 6’sında Bolu kampının biteceğini sözlerine ilave eden Çoşkundere, açıklamasını şöyle tamamladı. “Düzce’ye dönüyoruz. 7 Ağustos’ta Topu Yaylası’nda Kırklarelispor ile oynayacağız, o maçın saati orada sis olduğu için 16.00 olarak belirlendi. 8 Ağustos sabahı oyunculara test yaptıktan sonra izin vereceğiz. Ayın 11’inde de tekrar toplanacağız ve 2 hafta sonra oynayacağımız lig maçına kadar iyi bir takım olmak istiyoruz. “

Haber: Harun Can Şerbetçi. –Foto: Selman Bozoğlu.